Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedni szeretnek. Tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni szeretnek. Tudnak mondani erre alkalmas helyet ma este, a kovetkezok szerint?

Figyelt kérdés

Fontos hogy GYALOGOS tavolsagban legyen a Nyugati palyaudvar vagy a Margit hid budai hidfoje, mert innen indulnak haza az utolso buszaim.


Nagyon megkoszonnem, ha valaki tudna ajanlani egy helyet, mai nem disco, de esti szorakozohely es nem ciki egyedul menni.


Elore is koszi!


Lany vagyok, 22


2018. máj. 5. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

"Lany vagyok, 22"

Lányként sehova sem ciki egyedül menni és ott ismerkedsz, ahol csak akarsz.

2018. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kis kiegészítés az 1.-höz:

Semelyik nem semelyik korosztályának képviseletében sem ciki sehova egyedül menni.

2018. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

gondolom vannak bizonyos helyek, ahova igenis ciki

jartam mar igy

mindenki rajtam kivul tarsasagban volt

pl symbol

2018. máj. 5. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valahova az emberek többsége társasággal megy, még nem ciki egyedül menni. A moziba is barátokkal/baráttal/barátnővel megy a többség, ettől még nem ciki egyedül menni.


#2: Egyetértek a kiegészítéseddel! :D Köszönöm.

2018. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Morrisons 2

Ha pedig beülős helyet keresel, akkor a Rózsadomb Presszót tudom ajánlani, bár mondjuk ott nem nagyon lehet szerintem ismerkedni.

2018. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!