Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok mondani olyan helyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani olyan helyet Budán, ami alkalmas egy romantikus éjszakai piknikre?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy kocsival jól megközelíthető legyen, legyen jó kilátás, és mivel este szeretnénk menni az se lenne gond ha lenne világítás.

Valami ilyesmire gondoltam:


[link]


[link]


Az első kép leginkább a helyre, a második a randi jellegére utal. Köszi a segítséget. (GPS koordinátát megköszönném)


2016. szept. 19. 19:52
 1/2 egybaba ***** válasza:
A piknik előtt én azért kimennék személyesen is szétnézni pont abban az időben amikora tervezed. Elméletileg a Margit híd budai hídfőjétől nem messze található Gülbaba türbéje jó környék. A kilátás is jó. Messze sincs. Azt hogy épp mennyi hajléktalan vagy részeg van a kérdéses időpontban, akik zavarhatnának - ? Na ezt kéne előtte személyesen megnézni...
2016. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Filozófusok kertje... de este még nem voltam ott, csak nappal
2018. máj. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!