Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet meglepni?

Figyelt kérdés
A városban van egy utánképzésen, azt beszéltük, hogy este felhívom. Szerintetek örülne, ha az órája után meglepném a jelenlétemmel ott az épület előtt? Nem lenne nyomulás?

2018. máj. 6. 13:04
 1/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
69%

Van az a szitu, amikor ez jó és van amikor nem. Ez az ő hangulatától függ.

Nem tudod előre kiszámítani.

2018. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne, ez ilyen kutyás benyomást fog rólad kialakítani benne.
2018. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha már úgy emlegeted, mint a barátnőd, akkor ezt már nem nevezném nyomulásnak.
2018. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hónapja, bemutattuk egymást szüleinknek.
2018. máj. 6. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet.
2018. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Én nem örülnék a helyében. Úgy érezném, hogy csak segget csinálok a számból, ha valamit megbeszélek veled, mert aztán úgy is csak azt fogod csinálni helyette, ami neked éppen eszedbe jut.
2018. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te ismered őt.
2018. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En orulnek neki, mert nem szeretek egyedul maszkalni, unalmas. Szoval ha eleve megbeszeltuk a talalkozot, de te odajonnel az epulethez, az nekem tok jo meglepi lenne.
2018. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!