Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mennyire éretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire éretek egyet azzal a megállapítással, hogy "nőt SEMMILYEN körülmény között nem ütünk meg"?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok kérlek :)

2018. máj. 9. 23:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Én versenyszerűen karatézom 13 éve, de civilben SOSEM ütnék meg senkit önvédelmen kívül. Férfit sem ütnék meg.


23F

2018. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Csak önvédelemből, ha ő támad, és azt nem lehet másként elhárítani. 36
2018. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
88%

Ha rám támad egy késsel, leütöm a picshába.

Amúgy meg senkit se ütök meg. Ez nem nemi alapon kéne, h működjön.

2018. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
19%
Maximálisan. Ha nagyon megőrült, legfeljebb lefogom, de megutni? Soha.
2018. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%

Nem értek egyet azzal, hogy "semmilyen körülmény között..."

31/

2018. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
3%
Ha ő kéri (játékból), az megütésnek számít?
2018. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#6 nem.

A kifejezetten agresszióból és/vagy kontrollálatlan dühből fakadóra gondolok.

2018. máj. 10. 00:01
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Kontrollálatlan dühből/agresszióból férfit se ütünk meg, meg úgy általában senkit.
2018. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint edzésen, szex közben és nevelő célzattal (az nem kontrollálatlan) lehet? :D

31/f

2018. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

Másik érzō lényt nem ütök meg semmilyen körülmények között, kivétel kūzdōsportban vagy ha máshogy nem tudom megvédeni magam illetve a védtelen embert a fizikai erōszaktól.


Ez egy elv.


Abban hiszek, hogy az erō védelemre és építésre szolgál, és nem okoz/okozna örömet ha másokat ütnék igazságérzetbōl.Ha pedig a dühömet tölteném ki ilyen formában akkor elszégyellném magam, mert az egy gyengeség, nemtōl függetlenül.


Nem látom értelmét ezt a témát a nōi nemre szūkíteni.A kérdés azt sugallja, hogy férfit ezek szerint bizonyos körülmények között "szabad".


Sem nōtōl, sem férfitól nem tūröm el, hogy megüssön.

2018. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!