Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak egyszer nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak egyszer nem kellettem barátnőként, ugye nincs az a körülmény, amiért később mégis fogok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 17:03
 1/6 anonim válasza:
huha erre enis kivancsi vagyok..
2014. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De igen, előfordulhat. Lehet, h megismer jobban, v megváltozol, és úgy már kelleni fogsz neki. A visszautasítás csak lányoktól szokott mindig végleges lenni.
2014. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de az is lehet, hogy mindig kiválasztja a legjobbat, aki elérthető, és időközben változik a mezőny, előrébb kerülsz.
2014. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kettes, nem egészen. volt már olyan, hogy fel se tűnt, hogy létezik, nem érdekelt, el is küldtem, mikor találkozni akart. de addig nyomult, míg el nem lágyított. utána pedig igazán beleestem.


de nem lett volna mindenkivel így! szóval hamis remény, hogy aki nyomul, az jó. de lehet, hogy bizonyos csajokat akkor is puhítani kell, ha amúgy bejöhetnél neki.

2014. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
volt már, hogy én is későn kapcsoltam, hogy tetszik a csaj... azóta szóba se áll velem
2014. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz egy ilyennek kelleni? Legyen önbecsülésed.
2014. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!