Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ágálnak a nők a cuckold...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ágálnak a nők a cuckold kapcsolat ellen ha utána meg csak benne vannak a dolgokban?

Figyelt kérdés

Engem kifejezetten izgat, ha a párom megcsal.

Nem hármasozunk, hanem elmehet más pasikkal is kettesben.

7 komolyabb kapcsolatban éltem eddig az elmúlt 15 évben.

Először 1 kivétellel mind furcsálta, majd ellenezte, de aztán idővel mégis az volt, hogy na ha tényleg komolyan gondolom, akkor végülis miért ne?(na jó egy kivétel volt, mert bár ő nem akarja, azért titokban félrelépett, szal elég érdekes volt).

Aztán olyan megszokottá volt meg természetessé, hogy már a végén engem lepett meg.

Jó, nem mindennapi dolog lett azért, évente egy-két pasi volt a jellemző.


2018. máj. 11. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Az elmúlt 15 évben, 7 komoly kapcsolat...(?) Nincs több kérdésem...
2018. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen vágyakkal, hogy átcsap mániává s ha csak ilyenről beszélgetsz velük nem tartanak alkalmasnak komoly kapcsolatra csak egy fura alak leszel.
2018. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Az a baj az ilyen vágyakkal, hogy átcsap mániává"


Ezt miből gondolod?

2018. máj. 11. 16:11
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

A nők egy része valamiért úgy érzi a társadalmi elvárásoktól, hogy tilos felvállalniuk bármiféle szexuális perverziót.

Akármikor társaságban szóba került a lábfétis, pár kivételtől eltekintve minden nő undorítónak tartotta. Nekem egy kicsit ilyen fétisem van. Ismerkedés elején azt látom, hogy majdnem minden csaj azt mondja rá, hogy nem lenne benne és gáz. Amikor szexre kerül a sor, hirtelen mindegyik lazán benne van és már nem tartja gáznak.

2018. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartanak a társadalmi elvárások miatti megszólásoktól,aztán ha kipróbálják ráéreznek a lényegre..
2018. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, én már össze se jönnék veled ha ezt tudnám rólad és ki is dobnálak ha a kapcsolat alatt felhoznád. Azért mentek bele, mert nem tudtak rád komoly kapcsolatként tekintetni. Gyereket egyik sem tervezne olyannal aki azt szereti ha a nőjét más csinálja meg.
2018. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
#6: Imádom, amikor valaki egy sztoriból minden logikát mellőzve kihozza egy csomó ember teljes személyiségét! :D
2018. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az a mondat miszerint ha pasim nem tud róla oké de ha tud róla akkor nem oké tökéletesen lefedi azt a társadalmi kényszert ami "fogva" tartja még a bevállalósabb csajszikat is.Ennek meg a teteje amikor minden csaj élből lehurrog ez miatt miközben 1.vagy már lépett félre sunyiban 2.Még soha nem próbálta ki ezt "legálisan".... ezért osztják a "társadalmi" észt.
2018. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Mivel nem volt elég információ, ezzel lehetett dolgozni. A kérdés az, hogy ezek a hölgyek utána is cuckold kapcsolatban voltak-e másokkal. Mert akkor igen, előjött a belső perverziójuk. De ismervén a női lelket tartok tőle, hogy csak kínjukban próbálták ki vele, miért ne, ha komolyan nem tudtak rá tekinteni...végülis nem maradtak vele.


Én a háta mögött sem csinálnám, mert gerincem is van és egy párkapcsolat milyenségéről is van fogalmam.

2018. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
#9: Ismervén a női lelket? :D Omájdág. Miért, a női lélek szent, a férfi meg perverz? Hagyjuk már ezeket az ovis szintű álszent beidegződéseket.
2018. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!