Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cuckold témában ki jártas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold témában ki jártas? (Feleségem/barátnőm más pasival, de az én engedélyemmel. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem írom le, hogy ez mit jelent, aki kiváncsi nézzen utána, de elsősorban olyan emberek, de leginkább párok üzeneteit várom, akik tudják mi ez és ki is próbálták már, tapasztaltak benne! Persze olyan is írhat aki ki szeretné próbálni. Mi egy témában kezdő pár vagyunk és szeretnénk ismerkedni tapasztalt párokkal, pasikkal, csajokkal!

Kinél hogy kezdődött? Pozitívumok,negatívumok? Mi lett belőle? És minden ami a témához illik...


Köszi!



2013. máj. 6. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont tegnap linkelt itt valaki egy blogot róla... Keress rá
2013. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rákereste...tudom ismerem azt a lányt. Ő pénzért csinálja, és még ronda is...de köszi azért:)


Én azt szeretném, ha a témában jártas személyek írnának, hogy milyen élmény? Kiből mit vált ki? Leginkább a Nők érzéseire vagyok kiváncsi, és, hogy hogyan alakul ezáltal a kapcsolatuk.

Engem iszonyatosan izgatna, ha a barátnőm az én engedélyemmel egy másik (akár jobb) pasival hemperegne és élvezkedne! Ha látnám mennyire felizgul a pasitól, mekkorát élvez tőle...talán más tipusú orgazmust is átél pl. intenzívebb, erősebb, vadabb, hosszabb stb...

2013. máj. 6. 09:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En is hozzaszolnek. Pasikent engem is izgat baromira. De en/mi felek meglepni. Ugye az egesz a "lefokozasrol" szol. Es mi van ha a no/feleseg utana mar nem latja bennem a "ferfit" es egyszeruen kiszeret belolem. En ettol felek a legjobban. Tehat a hosszutavu erzelmi kovetkezmenyeitol.


Meghallgatnam mondjuk errol egy Holgy tapasztalatat/velemenyet.

2013. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem egy blogról beszélünk, amit én láttam, azt pasi írta.. majd megpróbálom megkeresni neked, ha nem telefonról leszek
2013. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis ugyanaz az oldal volt, csak van egy menüpont, amiben a pasi ír...

[link]

2013. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3/5: Ha izgat a dolog, akkor előbbutóbb úgyis túlteszed magad a félelmeden és ki fogod próbálni. Persze megértelek, de hidd el, ha egy Nő igazán szeret, akkor meg tudjátok beszélni, hogy ez csak egy játék, ettől a valóélet még ugyanaz ami eddig volt köztetek!

Viszont ez olyan pluszt ad az egész kapcsolatnak, amit ő maga el sem tud képzelni...ha túl vagytok rajta szerintem két út lehet...vagy azt mondja, hogy oké, megtörtént de soha többé nem akar ilyet, vagy azt, hogy ez baromi jó volt és sajnálni fogja, h eddig nem csinált ilyet:P

Próbáld meg rávezetni óvatosan...írj privátban, ha van előrelépés, kiváncsi vagyok:)

2013. máj. 7. 08:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Továbbra is várok a témában jártas személyektől beszámolót, tapasztalatot! De akár párcserés tapasztalatot is írhattok, ha van! Mindkét témában főként az érdekelne, hogy milyen volt előtte a kapcsolatotok és miután elkezdtetek játszani?!
2013. máj. 16. 07:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy a kérdező fiókját letiltották. amelyik srác szerint Ö [link] csúnya, az nem normális.
2013. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
szia mi egy éve vagyunk házzasok és előtte 3évig jártunk egyszer voltt nálunk egy házibuli és két legjobb haverom egész éjszaka dugtta a feleségem úgy hogy én végigg néztem és vagy háromszor ki is élveztem a feleségem szájába nagyon jó érzés látni hogy szenvedd két hímvessző folyamatos dugássa melllett egy idő után sugárbba élvezzz a feleségem akkor amikor velem szeretkezik sose sikerül sugárba élveztetni
2013. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9-es,ez nagyon izgató lehetett.Csináltátok többször is azóta?
2017. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!