Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magányos, szeretetéhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magányos, szeretetéhes emberrel jobb, stabilabb és kiszámíthatóbb kapcsolatot lehet kialakítani, mint aki egész nap a barátaival lóg, hobbijainak, karrierjének él?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Jó kapcsolatot egészséges emberrel lehet kialakítani. Aki támaszkodik és kapaszkodik a társába, vagy ellenkezőleg, taszítja magától a társát és nincs rá ideje, semmiképp sem az. Egyik sem.
2018. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem erre nincs jó válasz, mivel minden ember más és más.
2018. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sokkal normálisabb másokba kapaszkodni, mert legalább ott van veled és szeret.
2018. máj. 11. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy szeretetéhes ember sem minden esetben jeoent koloncot.Pl en az voltam,de ettol meg engedtem a parom ide oda es jol mukodik a kapcsolatunk.Masik pl-rol nem tudok irni tapasztalat hianyaban.
2018. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az az egészséges, ha az ember az igényeinek megfelelő társat talál. Pl ha valaki szeret a haverokkal lógni, az ne olyannal akarjon együtt lenni, aki totál introvertált és inkább egész nap csak otthon lenne összebújva a párjával. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, csak különbözőek vagyunk, különböző igényekkel. Én például viszonylag nagy szabadságigényű vagyok, ha szerelmes is vagyok valakibe, akkor sem akarok vele egész nap csetelgetni, telefonálni a semmiről, meg egymás seggében lenni. Nálam a minőség számít, nem a mennyiség(mármint az egymással való kommunikációra/időtöltésre értve). Más meg agyérgörcsöt kap, ha pár órán keresztül nem ír vissza a párja.
2018. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Inkább egyikkel sem, de az első típus még rosszabb.

Azt jelenti, hogy nem tud kapcsolatot teremteni emberekkel és esélyes, hogy csüngeni fog rajtad.

Nem csak végletek vannak.

2018. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy "engeded" neki, már eleve rossz.


A szeretetéhség konfrontációkerülővé és megalkuvóvá tesz.

2018. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát én szívesebben alakítanék ki olyannal kapcsolatot, aki "egész nap a barátaival lóg, hobbijainak, karrierjének él".
2018. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Szeretetéhes emberrel stabil, egészséges kapcsolatot nem lehet kialakítani. Alkalmatlan rá.
2018. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De olyannal sem lehet stabil egészséges kapcsolatot kialakítani, akinek minden elfoglaltság fontosabb a párjával töltött időnél. Volt hozzá szerencsém. Haverokkal ivás, saját családtagjaival ivás, foci (nézése haverokkal és űzése egyaránt), másoknak való megfelelési kényszerből adódó elfoglaltságok, stb stb. Nekem is vannak barátaim, nekem is vannak saját elfoglaltságaim, de azt, hogy a párom kb havi 1 alkalommal hajlandó közös programot csinálni velem, nem igazán tudom tolerálni, mert nálam egy kapcsolat nem él meg ennyiből, hogy csak 'van'
2018. máj. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!