Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mitévő legyek? Mi a véleményet...

Mitévő legyek? Mi a véleményetek erről az egész helyzetről?

Figyelt kérdés
Elértem egy szintet és ott maradtam két évvel ezelőtt, akkor hatalmas fejlődésem volt, mert szinte mindenben nagyon jó lettem. Azonban most az akkoriban elért szinttel bénának számítok, hiába edzettem át az egész nyári szünetet, nem javultam. Úgy edzettem, hogy naponta mentem 3-4-5 km-t futni ez mindig változott és emellett mentem hetente Tax-on (görgőn) Egyszer és kétszer taposógépen. Mégsem javultam. Amikor elkezdődött a suli, akkor abbahagytam, mert semmit sem javultam, viszont nagyon keményen edzettem. Most, novemberben már 2 hónapja nem atlétikázok és nagyon elgyengültem... Van aki csak úgy alapból jó erejű, pedig nem tesz érte semmi és ezeknél az embereknél jobb voltam mikor még edzettem viszont most már nem. Nagyon sok kétely van a fejemben, hogy folytassam-e vagy ne... Ha folytatom, akkor úgysem javulok, viszont ha abbahagyom, akkor meg teljesen elgyengülök. Nem akarok teljesen eltunyulni, elhízni, elgyengülni, viszont nem is akarok úgy versenyekre járni (mert ha edzésekre fogok járni, akkor majd ezt is kell) hogy utolsó legyek. Már gondolkodtam azon is, hogy mehetnék konditerembe és ott futnék fél-egy órákat lazán, hogy megmaradjon a kondim, de oda meg anyukám nem akar befizetni... Télen meg nem fogok kijárni minuszokban futni, hogy tüdőgyulladást kapjak.

2016. nov. 15. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

végülis ha jól értem valami otthoni kardiót szeretnél,hogy ne fagyj le kocogás közben?

ugrókötél,burpee pl.

2016. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Télen se lesz bajod, csak el kell kezdeni októberben minimum, rendesen felöltözni, a szád elé kötni egy kendőt meg kesztyű, sapka és mehet is a menet.
2016. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!