Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan csókolóztok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan csókolóztok?

Figyelt kérdés
Nyelvesen-nyálasan vagy csak ajkakkal? Esetleg manduláig dugott nyelvekkel?
2018. máj. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ezt nem lehet leirni. :D
2018. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom az elején nagyon rosszul csókolt, így propellerezet a nyelvével mint valami őrült! Szerintem egyszerűen nem tudott csókolózni, azt hitte úgy kell! Azóta persze finoman átneveltem, hogy szó szerint nyalogatni kell a másik nyelvét, finoman, érzékien, körbe-körbe vagy ahogy épp jön! Illetve néha az ajkakat is finoman harapdálni (nem foggal) a szánkal.. Ilyesmi...
2018. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább ajkakkal kicsit nyelvesen sokkal izgatóbb nekem.Nő vagyok.
2018. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Érzékien, lágyan masszírozom a lány nyelvét az enyémmel, közben az ajkainkkal is játszunk, olykor megnyalom, végighúzom a felső vagy alsó ajkán is a nyelvemet. Finom harapdálás is jó. A másik kedvencem, amikor kérem a lányt, hogy kapja be a finoman kiöltött nyelvemet és kezdje el szopogatni. 😀 A lényeg, hogy gyakoroljatok, ráérezzetek egymás tempójára, ritmusára, stílusára.
2018. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szájrapuszival indítok, és eljutok a teljes felfalásig :D
2018. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem erőszakosan, de mindenképpen érzékien, szenvedélyesen, néha óvatosan, lassan, máskor vadabban picit. A nyelves csókot szeretem...hm
2018. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!