Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól működő FŐ kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő FŐ kapcsolat mellett "kiegészítő" kapcsolat? Vannak olyanok, akiknek erre "szükségük" van?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül szeretőre gondolok, de a sima barátnál azért sokkal többre. Bensőséges, intim, olyan mindent megbeszélhetünk- és elfogadunk lelki társra, aki egésszé és kerekké tudja tenni az életet.
2018. máj. 13. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Fogsz itt kapni hideget-meleget. :D
2018. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akivel nincs testiség, szexuális vonzalom, csak "lelki közösség", az szerintem "csak" barát. Nekem van párkapcsolatom már jó ideje, és mégis van egy-két ember (mindkét nemből), akivel olyan dolgokról is beszélünk, amiről párkapcsolatomban sem.


Nem tatom ezt semmilyen formában megcsalásnak vagy hasonlónak, szerintem extrém ritka, hogy valaki tényleg mindent és mindenről tudjon beszélni a párjával és csak ővele. (Az itteni kérdések alapján már azok is kevesen vannak, akik a fő csapást irányt képesek megvitatni...)

2018. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én értelmezésemben ez a testiség nélküli bensőséges mindent megbeszélhetünk kapcsolatot hívják barátságnak, és igencsak nagy bajok lehetnek abból, ha valakinek párkapcsolat mellett egyébként nincsenek barátai, vagy leépíti a barátságokat egy párkapcsolat miatt.

Volt már itt is olyan kérdés, hogy nagy szerelemmel indult egy kapcsolat, kimentek külföldre, aztán a kapcsolat megromlott, jellemzően a nő került hátrányos helyzetbe mondjuk szülés után, és addigra már nem volt kitől segítséget kérnie, mert elhanyagolta a barátságait... Na, de ne a legrosszabb forgatókönyvet nézzük.

Szóval úgy gondolom, a legjobb párkapcsolat esetén is kellenek a barátok. Aztán aki ennél messzebb is megy, az meg már nyitott kapcsolat, nyitott házasság, és vannak olyan párok, akiknél meg az is jól tud működni, nyilván nem mindenkinél.

2018. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért bonyolítod? Szerintem egyszerūen lehet ezt barátnak hívni, egy nagyon jó barátnak...a párodnak inkább ne tálald ezt úgy, mint “kiegészítõ kapcsolat”.
2018. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátom a legjobb barátom, akivel mindent a világon megosztok, de nyilván férfiként vannak dolgok, amikről nincs fogalma.

A legjobb barátnőmmel hasonlóan ott vagyunk a másiknak és dumálunk, amikor kell. Kellenek a barátok is.

2018. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, persze. Én is benne voltam ilyenben néhány éve. Sajnos voltam olyan hülye, hogy azt hittem, szakít a másikka. Persze, amikor már nem láttott belőlem hasznot, akkor eldobott.
2018. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)
2018. máj. 13. 20:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 15. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!