Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek tetszik egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek tetszik egy ilyen típusú férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok az alábbi videóban látott hapsi szerintem eléggé bejön a nőknek. Ez az én véleményem viszont kíváncsi lennék a nők véleményére is, hogy mégis milyen szerintetek. Egyébként semmiféle alvilági figurára ne gondoljatok mivel a címből is látszik ,hogy ő bizony katona. Előre is köszi a válaszokat és tényleg csak nők véleményét várom.


[link]


2018. máj. 13. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nők????

Kérdező, itt ilyen genderfluidok vannak, nem nők, ezek önmagukat imádják, a többi nőt, meg a macskájukat.

2018. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 he84 ***** válasza:
Nekem szinte mindegy milyen egy férfi, a belső a legfontosabb nekem. De hogyha túl macsó és alfahím, akkor nem biztos hogy bejön. Aki kedves, őszinte, megértő, kitartó és visszafogott, meg rendes is, az inkább bejön. Nem baj az se, ha nem szép, nem kell túl jó képűnek lennie feltétlenül.
2018. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 he84 ***** válasza:
És nem baj az se, ha testesebb egyed.
2018. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!