Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szoktak olyat csinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szoktak olyat csinálni, hogy úgy tesznek egy férfi közelében mintha teljesen semleges lenne nekik, közben pedig tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Elég idióta dolog,de sajnos én szoktam ilyet csinálni férfiként,nem tudom nőkre mennyire jellemző
2018. ápr. 5. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa.
2018. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Szoktak, sőt. Csak akkor van esély rá, hogy tetszel egy nőnek, ha teljesen semlegesen viselkedik veled. Ha tetszel egy nőnek, akkor minden erejével titkolja, maximum olyan jeleket ad, amiket rajta kívül a kutya sem vesz észre. Ha látható jelét adja, hogy tetszel neki, akkor nem tetszel neki, csak hülyíteni akar.
2018. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Többször, mint gondolnád. Mesélek egy példát. Jó barátom anno ismerkedett egy bájos, szép arcú, formás lánnyal, de a nőnek nem kellett persze. Ezzel semmi gond nincs, de amikor kérdezte a barátom, hogy Figyu, ha neked tetszik egy férfi, teszel valamit, odamész, kezdeményezel?

A válasz: Áhh, sohasem. Az az ő dolga minden esetben. :DDDD

2018. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igen múltkor mikor ismerkedtem egy férfivel totál belezúgtam, de próbáltam titkolni. persze szerintem sejtette,hogy nem semleges számomra de a valódi érzéseimről fogalma sincs és már sosem fogja megtudni (nem is érdekli)
2018. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondanám, a félénk nők és férfiak ilyenek, de a nők sokszor kimutatják, hisz ez az ő dolguk, különben a férfi nem mer kezdeményezni.
2018. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Szoktak.

Nem mindenki, de én szoktam. Tudatos is szokott lenni, nemcsak a szégyenlőségem miatt van ez. Sajnos legtöbbször akkor amikor úgy érzem, hogy labdába sem rúghatok a kiszemeltemnél. Pl. nem akarom elárulni, hogy beleestem.

2018. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyből lebuktatom saját magamat. Pirulok, vigyorgok, remeg a kezem.
2018. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én általában azokkal a pasikkal vagyok a leggyökerebb, akik tetszenek. Észre sem veszem, csak jön reflex szerűen. fuck logic
2018. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#4 de miért titkolod? És őszintén, szerinted mégis honnan sejthette, ha te titkoltad??? És honnan tudod, hogy nem érdekelné?

Elárulom az igazságot: nem, nem sejtette, hogy nem semleges a számodra, hiszen te titkoltad. Sőt, mivel titkoltad, pont hogy azt érezte, hogy semleges a számodra.

De ha sejtette is, akkor sem tud a helyzettel mit kezdeni, ha a VISELKEDÉSED közömbösséget mutat.

Úgy eleve? Miért érdeklődjünk valaki iránt akinek közömbösek vagyunk és nem viszonozza?

A "valódi érzéseidről" csak te tudsz, és ha azt nem nem tudod valamennyire kifejezni, akkor a masik számára nem is léteznek.


Legközelebb legyél kicsit talpraesettebb, ne félj megnyilvánulni. Nyilván nem vallomásra vagy nyomulásra gondolok, mert az meg ijesztő lehet, de ne titkold az érdeklődésedet, finoman fejezd ki és éreztesd. :)


#6 azt nem tudhatod, hogy nem jönnél-e be neki, ha nem próbálkozol. Ne félj, aki mer az nyer - vesztenivalód nincsen.


#8 a gyökérkedés alatt mit értesz? Ha jópofa csipkelődést, akkor az sokaknak bejön. Legalábbis a közömbösségnél még mindig árulkodóbb, hogy valamilyen reakciót kivált belőled.

2018. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9-es hidd el sejtette, mert beceneveket adtam neki és élvezte és mikor nála voltam akkor közeledett de én csak bújtam hozzá.. igazából csak megfektetni akart és mivel nem jött össze neki, már nem érdeklem + el is költözött az országból
2018. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!