Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire serto ez?

Figyelt kérdés
A ruhazkodasrol beszelgettunk a parommal.Es annyit irtam, hogy en szoknyas csaj vagyok, nem ez a rovidgatya polo.Es en ezen akkor se tudnek valtoztatni ha o kerne.Mert az nem en vagyok.Erre teljesen kiakadt ram.Hogy en milyen egy bunko vagyok.Minek kell ezt igy odavagni hogy miattad se....
2018. máj. 13. 23:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen a kijelentesen megsertodni ez ovodas
2018. máj. 13. 23:13
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
A párod egy köbunko! Vagy neveld meg, vagy felejtsd el!
2018. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Vlsz ő is tudna neked olyat mondani, ami neked esne rosszul.
2018. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 es most ki a bunko?
2018. máj. 13. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ. Ha korábban kifejtette, hogy neki a rövidgatyás csajok a kedvencei, akkor jogosan vágtad neki, hogy miatta sem változnál, hisz hallottad a véleményét.


Ha nem mondott semmit, ami arra utalt, hogy szeretne sortban látni, akkor taplóság volt.


Mintha a zöldségesnél kijelentenéd, hogy fujj paradicsom, miattad sem kóstolnám meg soha, drágám, mert utálom.


Egyébként amíg ilyen kijelentéseket teszel menj át a tini kategóriába, a felnőttek tudják, hogy minden ruhadarab között találhatnak olyat, ami tetszik nekik és jól áll, a személyiségük nem változik attól, mit vesznek fel, és néha úgy kell öltözni külső tényezők miatt, ahogy nem szeretnénk(nyári temetésre bele kell sülnöd a hosszú fekete ruhába mondjuk).

Ha illem miatt máshogy öltözöl, akkor a párod miatt is megtehetnéd.

2018. máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy az 5-ös írta. Ha ő kérlelt téged a rövidgatya hordására akkor jogos amit mondtál.

Ha ikyesmire NEM kért,akkor igenis bunkóság volt tőled ezt így felfújva közölni.

2018. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök mindegy, hogy kérte-e a pasi, hogy ne szoknyában legyen csak vagy sem, ezt így odavágni a másikhoz parasztság.

Főleg ha CSAK kérdezte. Ki kérte, hogy megváltozz?? Vagy hogy miatta tedd? Én is halál kiakadnék, ha egy szimpla kérdésre a másik beböfögné, hogy ez és ez van, de nem fogok változtatni rajta MÉG MIATTAD SE!! Holott a kutya nem kérte erre... Mekkora surmó parasztság már ez.

2018. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kompromisszum és kommunikáció... Ez a megoldás.
2018. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!