Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 eves notlen ferfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 eves notlen ferfit lehet pasinak/sracnak nevezni? Nem serto?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Megsértődni nem fog, habár sok férfi nem szereti ha az mondják neki hogy "pasi". Véleményem szerint ha szereted nem mondod neki, de megsértődni szerintem biztos nem fog.
2011. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Még negyvenéveseket is lehet srácnak nevezni.
2011. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a "Pasi"-megszólítás nem korfüggő.....de gondolom nem így szólítod...
2011. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kuktaberci ***** válasza:
Mi már nem srácok vagyunk mi férfiak! ;)
2011. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

30 eves korom ota csak ferfikent emlegetnek a nok minden korosztalybol. Asszem le is hidalnek ha sracnak nevezne valamelyik :D


35F

2011. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, es pasinak se surun neveznek, de az nem gazos szerintem... egyebkent sem vagyok sertodekeny tipus :D
2011. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!