Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akik szerint 100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik szerint 100 kiló alatt nincs igazi férfi, összejönnének egy 100 kiló körüli izomtalan, zsíros férfival is?

Figyelt kérdés
Nem egy nőtöl hallottam ezt és kíváncsi vagyok, hogy milyen 100 kilósra értik.
2018. máj. 14. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Nyilván izomra értik.
2018. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
90 az a 100 és amikor ez a mondás elterjedt akkor több volt a Döbrögi uraság alkatú ember a magyar társadalomban, mint kigyúrt.
2018. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem, fhúj. Még szép hogy a magas, széles vállú férfiakra gondolunk :)
2018. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Mackós ,vagy kövér. Nekem ők is bejönnek.
2018. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

"Nem egy nőtöl hallottam ezt "


:D :D :D


Na, erre kíváncsi vagyok, hogy mégis hány száz nő mondhatta ezt neked? Hisz tudjuk nagyon sok nő él ebben az országban és kétlem, bár igaz, magamból tudok csak kiindulni, hogy ez, amit írtál b..romság.

Ugyanolyan b..romság, mint amit egyesek terjesztenek, hogy csak a kutyák szeretnek a csontokkal játszani.


Kérdésre a válasz: H..lyeség ez az egész feltevés. Arra az emberre nem is tudnék felnézni férfiként, aki iszonyatosan el lenne hízva, és arra sem, aki agyonra kokszolja magát és nagyon izmos. Ezzel a nagyon izmossággal is csak a gyengeségét próbálja palástolni, hogy belül milyen érzékeny lelkületű és csak a külvilágnak mutatja, hogy ő mekkora Jani.

2018. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mai vilagban a darazs dereku ferfiak elonyosek
2018. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!