Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tud a pakisztan ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evi1199422 kérdése:

Ki mit tud a pakisztan ferfiakrol ha nem szerelmesek vallanak szerelmet?

Figyelt kérdés
Angliaba voltam tavaly juliusban megismerkedtem egy pakisztan fiuval,majd ossze is jottunk..eleinte ugyg.csak sexet akart de en csak 2 honap utan fekudtem le vele es ugy erzem eleg jol kitartott addig..igy osszesen 3 honapot voltunk egyutt mert haza jottem magyarorszagra.de vegig olyan remenytelen voltam vele ez alatt igen en szerettem de neki nem nagyon hittem..nem is nagyon beszeltunk miutan haza jottem mert szakitottam vele a vegen..(talan a bucsu miatt..) haza jottem 2 het utan megkeresett..azt mondta szeret..de aztan megint nem beszeltunk egy dolog miatt... talan a sors.....8 honap telt el igy hogy csak hallottam rola neheny dolgot aztan eljott az ido hogy mentem ujra csalad latogatasra,es alig ki ertem meg is keresett es nagyon nagy szerelmi vallomast tett le nekem..aztan 2 napig nem hallatott magarol majd 3.nap jott hozzam ujra..de igen en..mar masnap utaztam haza amit ő utolag tudott meg..sokat szenvedtem az elejen mikor haza jottem ugy ereztem jobban szeretem mint eddig barmikor is...igaz kerlelt maradjak de e mar nem hittem neki es banatomban a haza utat valasztottam..aki tud errol velemenyt es oszintet az irjon hogy mit is akarhat tolem es hogy ebbol lehet e meg valami esetleg..

2018. máj. 15. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? A pakisztáni férfiak ugyanúgy nem egyformák, mint a magyarok vagy bármilyen más nemzetiségűek.
2018. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha a helyébe képzelem magam, nem látnám semmi értelmét, hogy hónapok után ilyet hazudjak egy baromi messze élő lánynak. Csak szex miatt...hát nem hiszem. Azt mástól is megkaphatja.
2018. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Magyar állampolgárságot.
2018. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy milliomos 29 eves jo kepu ferfirol van szo aki,11 eve angliaban el...szoval nem hiszem allampolgarsagra utazna..de koszonom mindekinek aki hozza szolt!
2018. máj. 15. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
2%

Miért nem is nem lepődök meg. Alapból rühellem az ilyen riherongyokat, akik külföldiekkel jönnek össze; de igazából mellékes.

Végül is az ilyenek mind a pénzre mennek. Mit vár az ember. Na ennél a válasznál most nem érdekel ha nullára pontoznak.

2018. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

#5Alapból rühellem az ilyen riherongyokat, akik külföldiekkel jönnek össze;


Ennél primitívebb megjegyzésed aligha lehetne :D Tényleg sötét lélek(és elme) vagy.

2018. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Figyelj csak alapbol....nem.ismerjuk egymast a masik nem ismered a multam annak elozmenyeit....engem nem erdekel a penze mert ha az erdekelne szova se tennem itt..ismeretlenul...es ha te itelkezel masok felett akkor egy nagyon rossz indulatu ember vagy aki masokkal torodve eli ki magabol a gonoszsagot!!! Egyebkent biztos nagyon maganyos mara hagyatott ember vagy akinek nincs mas dolga!!!maskulomben meg nem vagyok kivancsi a negativumokra van anelkul is eleg bajom! Mindenki tartsa meg maganak nem kell a masikat bantani foleg nem alaptalanul!de tudod isten mindent lat ;)
2018. máj. 15. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban megvan a vízum/állampolgárság/letelepedési vagy bármi, akkor én is azt gondolom, hogy nem várna hónapokig, vagy nem keresne újra ha nem gondolná komolyan. Már megvoltál neki ilyenkor elsunnyognak, lelépnek a férfiak, ő keresett téged, első nap megjelent nem csak egy sms-t dobott neked, hogy vár xy hotelban.
2018. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Jaigen és nem tudok róluk semmit, csak hogy náluk nem gáz rokonnal szaporodni.


Azért hallottam egy sztorit, hogy egy pakisztáni felcsinált egy europai lányt majd megszült, és a gyerek után kapott valami papírt a pakisztáni, hogy akkor engedélyel tartozkodhat Angliában, utána azonnal lelépett a srác.

2018. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a hozzaszolasokat!
2018. máj. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!