Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit szeretsz megteszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szeretsz megteszel neki mindent csak azért, hogy ő boldog legyen még, ha neked fáj is?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 23:32
1 2
 1/20 iamaveryniceguy ***** válasza:
83%
Nem...
2018. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2018. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Magamat jobban szeretem,úgyhogy nem.
2018. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem.



Bár sokan elvárnák...

2018. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem is mindent, de sok mindent. Igen.
2018. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Nehéz, de most ezt kell tennem...😞
2018. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Majdnem mindent, abba mentem tönkre es akkor is csak belekötött hol ebbe hol abba, egyszerűen nem volt vége az elvárásainak soha.

Ha a féltékenysége miatt szinte már fiunak kellett öltöznöm, ami borzasztoan frusztrált, le sem tudom irni mennyire, akkor belekötött abba hogy éjszaka kimentem pisilni es felébresztettem, vagy abba hogy hétvégén én se aludjak reggel mert ő maszekolni megy, vagy egy pattanás van az arcomon, viszont bok, dicseret soha, ha mások megdicsertek rájuk szolt hogy nincs is igaza stb

2018. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

A szeretet nem arról szól hogy áédozatot hozol a másikért. Persze van az a helyzet hogy ezt meg kell tenni mert csak így tudsz segíteni rajta de ez nagyon ritka.

Ha olyan dolgokat teszel a másikért amit nem szeretsz, csak azért hogy a másiknak jó legyen az ostobaság. Főleg akkor ha a másik ezt elfogadja vagy elvárja. Ilyen esetben a másik nem szeret, nem becsül, csak egy használati tárgynak telint aki az ő igényeinek van alárendelve.

2018. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
De ha az a másik viszont szeret, akkor miért hagyná, hogy nekem valami fájjon? Nyilván akit szeretek, azért megtennék mindent és ha ő is viszont szeret és számít neki a boldogságom, akkor nem kell olyan dolgot tennem, ami nekem fájdalmat okoz.
2018. máj. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

Nem mentség de a legtöbb ember feltétekkel szereti csak a másikat

Valakit elhagynak mert meghizott, munkanelkuli lett, drogos lett stb, önzetlen elfogadás az nincs, eleve társat is ugy válaaztunk hogy ilyen legyen meg olyan. Ne legyen dohanyos v alkoholista, stb

2018. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!