Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Mindig is a "macsó" pasik tetszettek,akik izmosak,jól néznek ki,és idősebbek.Volt is egy ilyen srác a suliba,de már elballagott,én pedig szép lassan elfelejtettem.Most pedig rájöttem,hogy beleszerettem az egyik osztálytársamba.Ő nem egy macsó típus,nem olyan mint akik tetszeni szoktak általában,kicsit intelektuell külseje van,szemüveges,és mégis van benne vmi nagyon vonzó,valami,amitől férfias kisugárzása lesz.Egyébként nagyon jó humora van,nagyon kedves,aranyos,megértő,és segítőkész,nagyon sokan szeretik,és úgy érzem,hogy több oldala is van,mint amit megmutat.Már év elején is tetszett,aztán kivertem a fejemből,most pedig ismét,de már szerelmes is vagyok belé.Folyton csak rá gondolok.Ráadásul fiatalabb is nálam.Ez annyira hihetetlen a számomra,hogy egy ilyen srác tetszen.Hogy lehet ez?

16/L


2010. jún. 14. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, az érzéseknek nem tudunk parancsolni...nekem is van egy ideálom és most teljesen másféle pasiba zúgtam bele..aki 2 hónapja még elképzelhetetlen volt számomra h bmi is legyen....lehet megváltozott az ízlésed, vagy csak a srác olyan
2010. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"13-14 évesen beindulnak a hormonok..." :D
2010. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Lehet hogy a belső tulajdonságai(nagyon jó humora van,nagyon kedves,aranyos,megértő,és segítőkész) fontosabbak és többet érnek számodra, mint az, hogy kinézetre nem "macsó".

15/F

2010. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Az 1.vel értek egyet:)
2010. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt.

Általában a jó humorú,figyelmes,megértő,kicsit vagány srácok jönnek be.Most viszont nekem is egy osztálytársam tetszett meg,aki nem éppen figyelmes vagy megártő,a humora sem jön be,mégis van benne valami ai megfogott.Bár nekem csak tetszik,szimplán jó pasinak tartom,de nem járnék vele,mert nem tetszik a modora,stílusa.


Szerintem ez azért van,mert változunk.Erről szól a kamaszkor.Kislányból felnőtt nők leszünk és bizony sokat változunk:)


Az,hogy fiatalabb nem jelent semmit!Ha osztálytársak vagytok nem lehet sokkal fiatalabb Nálad.Ha tényleg ennyire bejön Neked kezdeményezz.Tudom,nyár van,de ez sokkal jobb mint suliban (szerintem).

Elhívhatnád sétálni vagy valami.Először akár úgy is,hogy elmentek páran akik így jóba vagytok sétálni/strandolni és mghívjátok őt is.Ott tudsz vele beszélgetni,szemezni,a többi pedig alakul magától:)

Sok sikert!

15/L

2010. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak,aki normálisan tudott válaszolni,főleg az utolsónak:)

Egy párszor beszélgettünk már,de én sokkal jobban ismerem őt,mint ő engem.Nem tudom,hogy hogyan tudnánk találkozni a nyáron,mert elég messze lakunk egymástól.Nagyon tetszik,de vhogy nem tudom elképzelni,hogy járjunk.Amúgy barátnőm szerint én is tetszem neki,hát én nem igazán tudom,igaz,hogy tett egy-két megjegyzést,meg volt egy pár "jel" az ő részéről:)

2010. jún. 14. 20:44
 7/15 anonim ***** válasza:
sze'ntem mond fel neki h mit érzel =) 13/F
2010. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
én nemrég egy lányról álmodtam, és azóta is szerelmes vagyok belé
2010. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen beszélj vele az érzéseidről!

Sok szerencsét:)

2010. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Megmondanád a keresztneved?(csak kíváncsiságból)
2010. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!