Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexuális vagyok és már 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok és már 4 éve, hogy beleszerettem az egyik lány osztálytársamba (én is lány vagyok). Elmondjam neki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok már évek óta miatta, gyógyszerfüggő lettem, iszok is. Összejöttem már pár fiúval, azt hittem így elfelejthetem, de nem sikerült. Azt hiszem nem is fogom tudni. Legalábbis amíg az osztálytársam és amíg nap mint nap találkozunk. Tudom, ha erről nem beszélek vele ez az állapot tovább fog folytatódni, mert biztos vagyok benne, hogy nem fogom tudni elfelejteni ha eddig nem tudtam. Szeretném neki elmondani, de félek a reakciójától. Még nem volt barátja pedig 18 éves. Nem hiszem, hogy ő is biszex lenne, szerintem fél belemenni egy kapcsolatba, fél hogy csalódik. Mit tegyek?
2009. júl. 16. 01:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy kedveled meg hogy érzel iránta, akkor is ha tudod h ö nem bisex, te meg fogsz könnyebbülni hogy tudja, és legalább megtudod biztosan hogy van e nála esélyed... csak igy teheted tul magad a dolgon.
2009. júl. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nos, az, hogy iszol néha, az egy dolog, de ezt ne rendszeresitsd. Szokj le a gyógyszerekről. próbálj meg normális életet élni. Ezeken mindenféleképpen tudsz változtatni, és KELL is!

A biszexualitásról: biztos vagy benne, hogy ez nálad fenn áll, mert ha nem,a kkor erről is próbálj elfelejtkezni, ha igyen, akkor ez van, ilyenkor meg azt tudom javasolni, hogy mondd el neki, ha nem egy pletykafészek.Gondolom azért is irtál pont ide, mert nem szeretnéd, ha kiderülne, hogy biszexuális vagy. Sok sikert és sikeres leszokást!

2009. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előbb magadat tedd rendbe, nem biztos, hogy szívesen járna egy gyógyszerfüggő iszákosal.

Ha ez megvan, lehet vele beszélgetni, mit szól a leszbikus kapcsolatokhoz, általában. Ha nem teljesen elutasító, lehet vallani.

2009. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fgyelj én teljesen elutasítottam ezt a dolgot,undorodtam tőle(mmint a leszbikusságtól és a biszexualitástól)aztán egyszer egy csaj mondta nekem,akivel tök jóba lettünk hogy ő a lányokat(is) szereti és nem tudom miért de semmi bajom nem volt vele,nem volt rossz érzésem mikor vele voltam.Aztán egy idő után össze is jöttem vele(pedig azt hittem full hetero vagyok)szóval most már nagyon bánom,hogy úgy jártattam a számat és hogy előítéletes voltam.Szerintem érdemes megpróbálni,de csak akkor ha tényleg nem híreszteli el,vagyis ha megbízol benne.De ha nem akarsz rögtön ajtóstul berontani a házba,akkor hozd fel ezt a témát:csak szépen finoman érdeklődj hogy ő mit gondol a homoszexuálisokról a leszbikről stbstb és ha nincs vele baja akkor próbálkozhatsz.
2009. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én magam is biszexuális vagyok fiu.. És velem is megtörtént ez az eset.. 19 évesen beleszerettem egy nálamnál kisebb 16 éves srácba... Perxe nem mertem elmondani neki féltem attól, hogy visszautasit.. Naponta eggyütt lógtunk mindig minden vágyam az volt, hogy a közelében legyek.. És igy is volt..Ez igy ment egészen addig mig barátnője nem lett.. Akkor aztán jöttek a bajok.. Depresszio, féltékenység, kezdtem inni stb.. Nagyon magam alatt voltam

nem érdekelt senki és semmi.. Egyszer egy reggel, ugy döntöttem beszélek róla neki.. Perxe nem mondtam, hogy szerelmes vagyok belé, csak elmondtam neki, hogy biszex vagyok.. Meglepően jól fogadta..... És persze megkönnyebbültem... Később kiderült róla , hogy ő is bi csak eddig titkolta mert azt hitte le tudja győzni... Küzdött ellene.. De nem ment.. Azután mi vagyunk a legjobb barátok eggyütt csajozunk és néha eggyütt is vagyunk.. És boldog vagyok.. :) Remélem segithettem a történetemmel és szeretném, ha küldenél, nekem privát e-mailt, és küld el az e-mail cimed.. És segitek neked, lelkileg bármikor.. :) 20/F

2009. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

18 éves lehetsz,és gyógyszerfüggő vagy,és iszol is?

Hol vannak a szüleid,hogy nyakonverjenek?

2009. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

18 évesen miért verjék nyakon a szülei?

18 év felett mindenki úgy szúrja el azéletét, ahogy akarja...

2009. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először is: Mennyire vagytok jóban? Csak néha beszélgettek vagy sokszor együtt lógtok?

Ha nem vagytok olyan túl közeli kapcsolatban, akkor mindenképp kezdj el vele dumálgatni..ne hajts rá rögtön csak mondjuk kezdj el beszélgetni erről a lány-lány témáról. Ő tudja, hogy te biszex vagy? Ha nem, akkor mondjuk egyszer vesd fel neki azt, hogy van egy barátnőd, aki összejött egy csajjal stb..kreálj egy kis történetet és majd meglátod, hogy reagál erre a dologra. Ez az alapja szerintem..ne kockáztass, előbb informálódj egy kicsit.

Én is belezúgtam egy csajba a suliból, idősebb nálam, rasta, elkezdtem vele ismerkedni, tök jóba lettünk és végül kiderült, hogy van pasija. Nem nyomultam rá rögtön. Jó is, különben lehet kicsit beégtem volna. Nem mondhatod neki azt így elsőre, hogy: öö..kicsit belédzúgtam.járunk? lehet, hogy megijed vagy ami még rosszabb, mindenkinek elmondja és rólad fognak beszélni. Bár nem tudom, te mennyire vállalod fel..Egyébként milyen stílusú a csaj? Szerintem az is sok mindent elárul.

16/L

2009. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

20:08-as!

Az ha nyakon vernek hidegen hagy. Ők is ugyanezt teszik tehát a véleményükre nem adok. Olyan dolgokat láttam és éltem meg gyermekkoromban amit te valószínűleg nem.


Utolsó válaszadó!

A lány ahhoz képest, hogy 18 kicsit gyerekes gondolkodású. Nem jár bulizni, nem iszik, nem dohányzik, elítél mindenféle drogot. (emiatt abba is szeretném hagyni amiket most csinálok, képes lennék rá miatta) Mint írtam nem volt barátja, és azt hiszem nem is szeretne egyenlőre. Beszélgettem már róla a pasikról és nekem ez jött le. Szóval vannak köztünk ellentétek, de azért közös dolgok is.



Köszönöm mindenkinek a válaszát! Egyre jobban hajlok afelé, hogy beszéljek vele, de először csak erről a biszex dologról és utána meglátom hogyan tovább.

2009. júl. 21. 01:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, ez lesz a legjobb. Beszélgess vele, csak úgy tudod kideríteni a dolgokat. Nem szabad sokáig várnod, mert ha jól gondolom, végzős vagy és ki futsz az időből. Itt van még ez az év, szóval lehet bármi. Én egy olyan csajba zúgtam bele kb. 1 éve, aki jövőre lesz végzős, tehát már nekem sem maradt sok időm, hogy megpróbáljam. Bár nem esélytelen, hiszen folyton stíröl:d Ha jön velem szemben a folyosón, mindig mélyen a szemembe néz, vagy mondjuk elmegy előttem, aztán hátrafordul:D

22:46-os válaszoló voltam.

2009. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!