Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfiról lenne szó, aki mindenkinél bepróbálkozik, legyen az csúnya vagy szép foglalt nő neki igazából mindegy. :D Kolléganőket is megkörnyékezi, régi ismerősöket.

Az összes férfi válogatás nélkül nyomul mindenkire, mint egy eszetlen?


2018. máj. 19. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen férfiról a legtöbb női társaságban bizony pletykálnak főleg, ha látványosan udvarol minden nőnek. Nekem is van két ilyen ismerősöm: az egyik még gimiben mindig a gólyacsajoknak udvarolt, a másik táncsuliban minden nőt felkért úgy, hogy közben közelebb is húzta magához, stb.:)
2018. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Az ritka szerintem, aki mindenkinek nyomja a sódert... annak már annyira mindegy szerintem csak azt nézi, hogy mozogjon meg lyuk legyen rajta. Azért a legtöbb férfinak meg van a maga ízlése és az alá csak kicsivel megy alá, ha nagyon ki van éhezve esetleg.
2018. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Jól teszi a dolgát. Előbb-utóbb rengeteg tapasztalata lesz, és azt a nőt kaphatja meg, akit akar.


Én is számos csajnak udvaroltam, és annyira kiismertem a típusokat, hogy manapság csak ránézek egy nőre, és már kb. tudom, mit várhatok tőle. Mert olyasvalakivel már korábban volt dolgom.


Nem vicc. A mostani csaj el sem tudja képzelni, honnan tudok róla annyi dolgot. :D

2018. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek ilyet, de senkinek sem kell, pont azért, mert nyilvánvaló, hogy neki bárki jó (lenne). Engem kifejezetten irritál, ha valaki ilyen viselkedésű, mert nincs tartása és nem képes (akar) szelektálni.
2018. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 iamaveryniceguy ***** válasza:

Ismerek ilyen fiúkat, szánalmasok.

Az értelmes ismerőseim (magamat is beleértve) nagyon megválogatja, hogy egyáltalán kivel áll szóba.

Nem még azt, hogy kit környékez meg.


Nagyon nem kell minden áron kapcsolat (vagy lyuk, ha ez az illető férfi vágya).

2018. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült ebből kihozni, hogy az összes férfi ilyen lenne?
2018. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálkozik ahol tud, sikertelen.

De miért lenne az összes férfi ilyen?

2018. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen mindenki Csabija típusú srácokat 😃
2018. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!