Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi a fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a fontosabb?

Figyelt kérdés

A szerelem vagy a szex?

Indokold meg!

Kort is kérek:)


2010. jún. 14. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Mind2. Hogy miért? Nekem szar érzés az, ha olyat tömök akit nem ismerek :$

f19

2010. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szerelem testi és lelki vonzódás, nem lehet elválasztani a sextől. Rosszul tetted fel a kérdést
2010. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerelem, mert nem csak egy lyukat akarok. 22f
2010. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

mind a kettő... azért mert olyannal nem jó szexelni akit nem szeretsz vagy inkább aki nem szeret.. ja és terhes vagy

16F

2010. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerelem,mert azzal együtt jár a szex is,de a szexszel nem jár együtt a szerelem.

22/F

2010. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor mondok egy példát.

Van egy csaj,aki nagyon csinos,szexi,álom nő,és azt mondja,hogy legyél a szeretője,de te nem szereted,csak örülten kívánod.

Van a másik lány,aki nagyon szép,kedves,aranyos,szexi,halálosan szerelmes vagy belé,és ő is beléd,de azt mondja,hogy még várni akar a szexel a házasságig.

Ebben a helyzetben kit választanátok?

2010. jún. 14. 21:55
 7/10 anonim válasza:

aki nagyon szép,kedves,aranyos,szexi,halálosan szerelmes vagy belém. mert igaz hogy nem kívánom annyira mint a bombázót de jobb vele szexelni mert szeretem ;) és többször is akár


még mindíg terhes vagy

2010. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi h beleszólok, de sztem úgy hasznosabb lenen h van 1 csaj akit kívánsz és pl sötét liba de szexi stbés valószínüleg jó vele....és van 1 másik aki szép kedves és tudod h bele tudnál szeretni de ő nem akar szexet....
2010. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy terhes vagyok,egyből 8as ikrek lesznek:D

Na de most már a kérdésre válaszoljatok.Egyébként a 2.-es csajt is ugyanúgy kívánod mint az elsőt,de nem lehet semmi a házasságig,még szopás,nyalás sem.

2010. jún. 14. 21:59
 10/10 anonim válasza:
igazatok van:D az álomnőt választom. hol lakik? najó komolyan őt választanám:D és sok boldogságot a 8as ikrekhez:P
2010. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!