Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire számít a mellméret? Van amit előbbre helyeztek, ami fontosabb?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok 50 kg és 75/B-s melltartót hordok.. sztem ez kicsinek számít
2011. jún. 25. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, a személyiség. Amúgy ilyen méretekkel nekem tökéletes lennél. :)
2011. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem az arc jobban érdekel. Meg személyisége. Akivel nem jövök ki jól az nem is szokott tetszeni, nekem.
2011. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam kb. minden a mellméret előtt van (leszámítva a nagyon szélsőséges eseteket). Ha sorrendet kéne írnom valami ilyesmi lenne: stílus, ápoltság (körmök, stb..), test, arc, fenék, mell. (persze ettől függetlenül képes vagyok beleszeretni pl. egy szép szempárba is).

Nem vagyok otthon a mellméretekben, de barátnőm súlyban, magasságban ugyanekkora volt mint Te, viszont Neki a 85B melle már nekem a nagy kategóriába tartozott.

Amúgy mennyi idős vagy?

23F

2011. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
165 centire a 75-ös melltartó nem kicsi, hanem kicsit még nagy is (valószínűleg erősebb csontozatú vagy, mert testtömegindexed alapján nem lehet a zsír miatt ilyen nagy a mell alatti bőséged, úgyhogy ezen nemigen lehet változtatni). A B-kosár pedig tök átlagos, azzal nincs semmi probléma. Egyébként én a végleteken kívül mindenféle mellet tudok szeretni, a kisebb mellhez általában jobb fenék tartozik, a nagy mell meg önmagában pozitívum. A fő, hogy arányos alkatod legyen, kedves arcod és némi személyiség is szoruljon beléd, akkor már biztosan találsz valakit, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.
2011. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ami fontosabb..arc,punci..
2011. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem számit nagyon
2011. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam előnyben vannak a kicsit kisebb mellű lányok is, dde a méretedet csak megsaccolni tudom, nem vagyok otthon a mellméretekben. Az, hogy mi fontosabb ennél:személyiség, arc, testalkat (imádom a vékony derekat, a formás hátat, főleg ha ívesen meghajlik, és kicsit kidomborodik a fenék :)), akkor, ugye a fenék is, a stílust azt bele értettem a személyiségbe. A lényeg az összhatás, mert egy kismellű lány is lehet nagyon aranyos, ezáltal vadítóan szexi, sőt, a túl nagy mell nálam nem hogy nem előny, de negatívum ;)
2011. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eddig az "x cm jónak számít ?" kérdés volt a menő. Most jönnek a mell problémások???...
2011. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nálam első helyen az arc és a kedvessêg/jofejseg szerepel.

A mellnél az sem jó, ha túl kicsi, de az sem, hogyha túl nagy.

De ha igazán szeretsz vkit, akkor már nem érdekel mekkora...

2015. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
sok fontosabb van,de ha mellnél vagyunk a legfontosabb a természetesség
2015. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!