Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért oldotta fel a tíltást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért oldotta fel a tíltást facebookon?

Figyelt kérdés

Volt kapcsolatom egy pasival 2 éve kb egy hónapig én nagyon megszerettem. Csúnyán ért véget nagyon és én akkor a volt páromat valasztottam akivel egyutt vagyok nagyon nagyon reg ota. Én utana még rendszeresen irtam neki mindig valamit. Nem vartam valaszt csak irtam mert jolesett. “Szakitasunk” utan letorolte a facebookjat aztan visszacsinalta és letiltott. 2 eve rendszeresen eszembe jut neha irok is neki uzenetet mashol. Soha sem valaszol soha! Most a napokban feloldott. Nem merek rakerdezni ,mert nekem van baratom. Viszont nagyon erdekel. Nem tudom ki mit vesz le ebbol?


Én L/25

Ő F/26

Köszönöm a válaszokat , és bocsi az ékezetek miatt hozzá szoktam telón , hogy nem használom.



2018. máj. 20. 12:57
 1/6 anonim válasza:
Lehet, hogy most szakított a barátnőjével, és esetleg újra nyitna feléd...
2018. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt neki azóta baratnője, alkalmi biztos de hosszabb tavon senki. Egy településen lakunk és sok a közös ismerős igy hallok felőle.
2018. máj. 20. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén mi a f....szt akarsz ha van barátod? Hagyd már szegény srácot!
2018. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen. :D Csak sajnos en ilyen tök idiota vagyok :D
2018. máj. 20. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

A tök idióta fejed told a barátod alá és vele beszéld meg ezt a problémát. Biztos örömmel látna el tanáccsal.


Egyébként meg szállj le a földre, le se szar téged a srác. Ha annyira akart volna veled beszélni, nem ignorált volna. Semmit nem jelent, hogy feloldott. Idióta p.csa

2018. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felkeresett ma a munkahelyem szakmai segitseget kért ( anyagi javam szarmazott belole). Megkerdeztem a parom mit szol a dologhoz , azt mondta elintezhetjuk. Negy szemkozt voltunk, azt mondta hianyzom neki , sokszor akart irni es mindig varta , hogy mikor irok. En mondtam neki , hogy nekem az a resze hianyzik az egesznek , hogy olyan jokat beszelgettunk es mindig meghallgatott. Azt mondta ő nem tud a baratom lenni. Igazabol ennyi marad minden a regiben.

Koszonom kedves utolso ,hogy ilyen bunko paraszt vagy :D Nagyon savanyu a szőlő mi? 😂 jo lett volna a hozzaszolasod csak a sertegetest kihagyhattad volna... na mindegy 😄

2018. máj. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!