Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt pasi hülyithet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt pasi hülyithet csak ugy egy nőt neten?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy csak úgy udvarol,hízeleg egy felnőtt pasi egy nőnek neten, úgy hogy nemis akar tőle semmit? Ha igen miért? Mi celból? Mit élvez benne?

2018. máj. 20. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Facebookon.
2018. máj. 20. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor hülyíthet ha alapból hülye vagy és nem veszed észre.
2018. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudod, hogy nem akar tőled semmit?
2018. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Történhet ilyen vagy nem? És ha igen miért csinálja ezt egy pasi? Mpst ne rólam,úgy általánosságban beszéljünk!
2018. máj. 20. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért, amiért pl egy nő. Ronda és még dagadt is, így viszont kiélheti magát. Ma már ritkábban találkozom ilyennel, de 10 éve amikor elkezdtem a netes társkeresést nem egy kamusba botlottam.
2018. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Miért ne? Nincs nagy célja ennek, max annyi, hogy kipuhatolozza, hogy hajlandó lennél-e egy kis alkalmi szexre. Bár azon kívül is miért ne? Biztos nagyon unatkozhat s ez szórakoztatja őt. Minek akarod megérteni? Pl. én sem értem, hogy itt gyakorin mi szórakoztatja azokat, akik naponta értelmetlen kérdéseket tesznek fel, de ezt ők tudják.. Nem kell velük foglalkozni.

2018. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, hogy olyanra pazarolja valaki az idejét, akitől egyáltalán nem akar semmit.
2018. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ego növelő, van akit ez éltet.
2018. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!