Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt pasi akarhat csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt pasi akarhat csak barátkozni egy nővel?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben feltűnt, hogy egy tőlem jó 15 évvel idősebb kollégám egyre furábban viselkedik a közelemben. Folyton mosolyog az apróbb hülyeségeimen, bohóckodik a közelemben, gyakran úgy állunk egymás mellett, hogy összeér a karunk, mikor átkerültem másik műszakba, úgy intézte a dolgát, hogy akkor legyen szüneten amikor én is, meg kérdezgeti, hogy hiányozott-e nekem viszont munkahelyen kívül civilben nem keres, sem telefonon, sem interneten. Nem értem miért nem hív el, ha akar valamit, pedig elvált, tudtommal egyedül él. 23/N
2015. júl. 1. 17:58
 1/3 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát, ha amúgy egyáltalán nem keres, akkor úgy tűnik igen.
2015. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond neki,esetleg megihatnátok egy kávét meló után, rögtön kiderül mi van.
2015. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom #2-es kollega otletehez.
2017. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!