Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért gondolok folyton rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit a buszon szoktam látni és amikor legutóbb mentem busszal akkor is láttam és azóta folyton csak ő jár az eszembe egész nap.
2010. jún. 15. 05:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván tetszik neked, beindultak a kémiai folyamatok. :D

Mielőtt belegabalyodnál egy "plátói szerelembe", szerintem mindenképp beszélj vele valahogy. Lehet igen gyorsan kiderülne, hogy csak egy hülye p*csa, és máris megoldódott a gond. :)

(reggeli morcosság befigyel)

2010. jún. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ide egy hoditasi terv kell.

Eloszor is,keltsd fel magadra a buszon a figyelmet,nem mindenkinet,hanem csak a lany figyelmet.Ha mar o is eszrevett,akkor konnyu dolgod van.Ulj kozel hozza es szemezz vele,talan egy kis mosoly is belefer,de ne legy tul nyomulos,mert meg azt hiszi,hogy komolytalan szandekaid vannak.Ejts le valamit vagy gurits oda egy golyostollat a labaihoz,majd menj utana,koszond meg,hogy feladta es mutatkozz be."szia en ***** vagyok,azt hiszem,mar lattalak errefele,nem ismerjuk mi egymast?"

Es innen mar rajta mulik:)

SOK SIKERT!

2010. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó elég szánalmas szöveg nem?

Méghogy odagurítok vmit:D

Esélytelen hogy akkor amikor tömegnyomorvan akkor direkt ledobok vmit a lábához.

Szemezni nem tudok vel csak ha állok az ajtónál és hátrafelé nézek, szembelevő ülések ritkán vannak a buszon.

2010. jún. 15. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, csak egyedi.

Szerintem nem kell túlkompikálni dolgokat. Ha van önbizalmad, akkor menj oda hozzá ha látod, mond meg neki hogy látni szoktad a buszon és nagyon megettszett neked. Ha te is tetszel neki akkor úgyse fog elküldeni , ha nem tetszel neki, akkor meg elküld a fenébe vagy kitérő választ ad.


Persze könnyebb dolgod van ha egy társaságba járnátok, mert tudnál vele beszélgetni meg minden, de így csak ilyen formában tudod kimutatni hogy tetszik neked.


Mindenesetre próbáld meg, tudom nem künnyű, és milye ciki ha nem sikerül, anyámmm. Egy két nap és elmúlik. De annál jobb érzés ha össze is jön valami és az nem csak egy két nap. Legalbbis nálam.


Na szoval legközelebb menj oda, és kérdezd meg!!!!


Tudok szakirodalmat is ajánlani, kostolányi villamosút című novellájában is szimbolikusan megjeleníti az életét, és abban egy nőt vesz észre aki a szerelmet szimbolizájla, de később amíg a saját céljaiért harcol elveszti a szeme elől. És leírja hogy megbánta, hogy oda se ment mert lehet, hogy több is lett volna, nagyon vesztenivalója nem volt.


Sok sikerttt!!!! És beszéljjj vele mindnképppp!!!!!!!!

2010. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, társaságom nincs a buszon mert a haverjaim nem akkor mennek be a városba amikor én, de van olyan haverom aki nem is busszal jár.
2010. jún. 20. 07:07
 6/6 anonim válasza:
En vagyok az a szanalmas valaszado,mar megint.Csak annyi,hogy bocs,csak segiteni akartam neked.Mert nekem bevallt.Szerintem szedd ossze magad,ha igazi ferfi vagy,nem ijedsz meg
2010. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!