Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk, mit tesz, ha jön egy csaj, aki bejön neki?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy le fog cserélni rá? 2 éve és 9 hónapja vagyunk együtt, de amolyan barátság extrákkal kapcsolat, eljárunk ide oda, lefekszünk egymással, de nem szeretjük egymást. Tudom, hogy az jött be neki, hogy kihívóan öltözöm.

Az lenne a kérdésem, hogy ha megjelenne a konkurencia(eddig egy csaj se volt, aki überelni tudott volna), egy csaj képében, aki eddig ritkán volt otthon, mert egyetemre járt, de ő is szexisen öltözik, nem szégyell miniruhát vagy dekoltált ruhát felvenni magassarkúval, akkor le fog cserélni rá a srác, akivel vagyok.

Értesüléseim szerint régebben vagy 3 alkalommal megpróbált rámozdulni a csajra, csak az nem akart vele kezdeni, de ahogy elnéztem most, szerintme vevő lenne már a pasimra.

Vélemény?


2018. máj. 22. 17:16
1 2
 1/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
96%

Nem vagytok kapcsolatban. Nem vagytok együtt 2 éve 9 hónapja, csak dugtok.


Amennyiben jön egy nő, akit nem csak lyuknak néz, akkor onnantól rád sem fog hederíteni (és jól is teszi).

2018. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Cserélne, bizony, főleg ha vele érzelmileg is lenne valami. De ahogy látom, téged ez zavarna :) Más különben nem lenne ez a kérdés...
2018. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pasid. Hivatalosan nem vagytok egy pár. Akkor meg azzal lép le, akivel akar.
2018. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen egy szextárgyat lecserél az ember, ha talál egy társat.
2018. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem társra gondoltam, hanem mondjuk ugyanúgy kalandozni azzal a csajjal is.
2018. máj. 22. 17:20
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok izélni... de amikor összejöttem az exemmel akkor egy nagyon baba csajt ("fullos") hagyott ott értem, aki meg elég szolid, sokszor sportosan öltözködik, tehát semmi extra. Versenyre nem tudtam volna kelni a szépségével.


Szóval a kezedről bárki lecsaphatja...

2018. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tarthat melletted 20-at is, megteheti :)
2018. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Gyenge és erőltetett lett.

De ilyen esetben vagy repül az illető, akit eddig dug, vagy dugja mellette, ahogy most is dughat bárki mást mellette.

2018. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs konkurenciad. Elo marok vagy, spermaszatyor. Pasid sincs, max. a fejedben.
2018. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs mellettem senkije. Megmondta, hogy élni akar, én is, ezért vagyunk nagyon sokat együtt, és járunk el mindenhova. Régebben volt, hogy megbeszéltük, hogy jó, akkor rendesen együtt vagyunk, de nem képes komoly kapcsolatra egy rendes lánnyal, akik rendesen vannak felöltözve, azokat nem veszi észre, csak az átlag feletti csajokat
2018. máj. 22. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!