Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ducibb nőket kedvelő pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb nőket kedvelő pasik, mit gondoltok arról, ha egy nő direkt hízik, hogy egy időre teltebben is kipróbálja magát?

Figyelt kérdés

Ha egy duci lány érdekességképpen pár kilót direkt magára szed és még kövérebb lesz egy időre? (Egy időre, utána fogyna is).


20/N



2018. máj. 23. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Nekem mindig is teltebb nőim voltak, és imádom a testüket (is).

A vékonyka lányok nem igazán izgatnak - lehetnek bármennyire is szépek - olyan sivárnak érzem a testüket, nincs bennük semmi bujaság. Egyeseknek kisebb a mellük mint egy pasinak. Én meg a hatalmasakat szeretem!

(kifejezetten testalkatról beszélek, mert pl. van egy eszméletlenül jó fej "vézna" barátnőm, akivel minden perc élmény, de ágyba soha sem bújnék vele - és ő ezt tudja is)

2018. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne akarj még kövérebb lenni, iszonyú nehéz lefogyni, hidd el, kövér nőként mondom. Ha csak arányosan vagy duci vagy telt, az pont jó, elég. Azt még úgy mond könnyen elfogadják és sokkal nagyobb rétegnek terezhetsz így.
2018. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Tetszhetsz*

Bocsi :D

2018. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Azt, h nincs túl sok sütnivalója. Ki rongálja szándékosan a testét? Aztán visszafogyás után - már ha sikerülne - sírna, hogy ott maradtak a csíkok a hasán meg a combján?
2018. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon élvezném, de mint az előttem válaszolók mondták, nem lesz ebből fogyás :)
2018. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene. Imádom a vastag combokat.
2018. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
46%
mondjuk ha nagyon meghízna az se lenne baj sőt még ösztönözném is
2018. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem lenne baj sőt még segiteném is kéne néhány tipp irj nyugodtan
2018. máj. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ne csináld, az egészségednek sem jó. 110 körüliről most mentem le 86-ra, nagy munka, de azért jobban érzem magam és Neked is jobb lenne, ha nem fölfelé mennél.


23/L

2018. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!