Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy a hugomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy a hugomat utálom a barátomat meg ugyanúgy szeretem? 24n

Figyelt kérdés

1x Lefeküdtek már kb egy fél éve én csak most tudtam meg...

3 éve vagyunk együtt a barátommal


2018. máj. 23. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyikük árulta el? Ki csábított el kit? Stb...

Kicsit részletezhetnéd, ez így karcsú...

2018. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem egészen vagy normális. Tudom, hogy ez neked semmit sem jelent, de felesleges ezt bőségesen kifejteni.


Inkább a hugodat sajnálom, hogy a túrós farkát belerakta a pacákod, meg ilyen bolond nővére van.

2018. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert a szerelem vak és a húgodba nem vagy szerelmes.
2018. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk a barátommal őszintén mindenről és azt is elmondta.
2018. máj. 23. 16:06
 5/7 Bence_ ***** válasza:

Áááá.

Pasid mellett valamiért szereted magad.

Kérdés az, hogy mit nyújt egy ilyen pasi és miért szereted amit nyújt?

2018. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert kis butus, naiv kislány vagy. És már ő is tudja, hogy téged bármikor megcsalhat, te majd a nőre fogsz haragudni, mert a bátodat úgy szereted. Pár év, és jó esetben kinöv9d ezt, és reálisan fogod látni a dolgokat.
2018. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert belé szerelmes vagy, és ez elveszi az eszedet.

Egyébként az normális, ha még vannak iránta érzéseid, nyilván nem tűnnek el egyik napról a másikra, de ha okos vagy, igyekszel ezeket félre tenni, és nem bocsátasz meg a barátodnak, mert valószínűleg újra meg fog csalni, hiszen tudja, te megbocsátasz neki. Az pedig teljesen lényegtelen, hogy ki "csábított el kit", ha már belement a szexbe.

2018. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!