Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem hazahozni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Nem merem hazahozni a barátomat. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Eddig azért nem volt jó mert ideiglenesen rokonoknál laktunk. Most elkészült a saját "házunk" de ez még rosszabb.

Nagyon csúnya, kicsi, teteje sincs csak hullámlemez, gipszkartonból van összerakva, engedélyünk se volt rá. Kívülről olyan mint egy garázs vagy bunker ... nagyon kicsi

Hárman élünk benne. Belülről valamivel jobb a helyzet de azért az se rózsás. A barátomék meg nagyon gazdagok, sok vendékszoba, erkély minden távirányítós és ő az a fajta aki nyaralásunkkor inkább a drágább szoba mellett döntött volna mert nem folyt a zuhanyrózsa minden lyukából a víz és az a hobbija, hogy sétàláskor szidja a luxusházakat hogy ez de rossz mert...

És nem is látott nagyon mást ezen kívül, arra gondoltam hogy szakítok vele ezért. De akkor is idővel lesz más és ugyan ez a tortúra lesz valószínűleg

Nem tudom mit csináljak, a nyáron muszáj lenne hazavinnem már... vagy még az jutott eszembe hogy azt hazudnám neki hogy a nyáron külföldön dolgozom, nagyon messze lakik tőlem


2018. márc. 17. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy mi a helyzet.

Ha ez miatt szakit veled, nem vesztettel sokat.

De ha veled marad es elfogadja, akkor ezt a lanyt nagyon becsuld meg.

2018. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már próbáltam neki tálalni. Az volt a reakció hogy annyira nem lehet gáz, vagy ha mégis, inkàbb talizzunk a nyáron győrben, ahol tanulunk

Az a rész kimaradt hogy elfogadja

2018. márc. 17. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy mondd el neki, őszintén. Hazugság nem megoldás, előbb utóbb kiderül. Ha nem fogadja el vagy szakít emiatt, akkor ő egy felszínes ember, akinek a külsőségek számítanak. Nem érdemes bánkódnod miatta.
2018. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szakítani nem fog, de a véleménye akkor is meglesz

Nekem is volt egy barátnőm akinek durván csúnya házuk volt, imádtuk, látogattuk de egymás között sokszor szóba került hogy ez azért durva

Ezt meg nem akarom... inkább akkor ne legyen senkim de ne nevessenek ki

2018. márc. 17. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!