Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretünk a nőkben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretünk a nőkben?

Figyelt kérdés

Igazából engem a fordítottja is érdekel.

5 dolog, amit a legjobban szerettek a nőkben.

5 dolog, amit a leginkább gyűlöltök.


2018. máj. 23. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Legjobban szeretek: szépség, báj, érzelmi túlfűtöttség, rendszeretet, jártasság a konyhában


Legjobban utálok: érzelmi túlfűtöttség(ez előny és hátrány is egyben), logikátlanság, locsifecsi(lényegtelen dolgokról való naphosszat tartó csevegés), képmutatás, hiszti

2018. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem hiszem, hogy ki tudnék emelni 5 dolgot. Szeretem ha intelligens, odaadó és csodálatos érzés ha elfogad és lehetek őszinte, pedig egy undorító mentálisan beteg roncs vagyok.


Utálom, ha felszínes és buta. Az egyik legtaszitóbb dolog számomra, ha előre ítélkezik. Ilyen még az is, ha hazudik, megbízhatatlan és álszent.. stb.

2018. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem sok mindent...
2018. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban gondolod, ami a többségre igaz vagy konkrétan arra, akivel vagyok?
2018. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Többségre
2018. máj. 23. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit szeretek:

- Jó művészi érzék.

- Gyengeség kimutatása.

- Gondoskodás.

Szomorú, de mást nem tudok mondani. A barátnőmben rengeteg olyan pozitív tulajdonság van, amit a legtöbb nőben nem látok.


Amit nem szeretek:

- Érzelmi alapú érvelés és az ezzel kapcsolatos logikátlan butaság.

- A nő nemre való hivatkozás alapján kibújni dolgok alól.

- Az önismeret és önkritika hiánya.

- A férfiak érzelmi világának alulbecsülése.

- Mártírkodás társkeresés terén.


(Mielőtt valaki betámadna: Nyugi, a férfiakkal kapcsolatban is több negatív dolgot tudok mondani, mint pozitívat.)

2018. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

amit szeretek: intelligencia, humor, szex, őszinteség, megértés, támogatás.

amit nem szeretek: hiszti, sértődősködés, túl nagy büszkeség, feleslegesen probléma gyártás, féltékenység.

nem tudom mik igazak a nők nagy részére. én ezeket szeretem és nem szeretem nőkben.

2018. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

-szépségét, kedvességét, viccességét, jó témákat vele, szex

Amit nem: képmutatás, pénzéhesség, megbízhatatlanság, hazudozás, nyávogás, hisztizés, kettős mérce, ösztönlénység, "hercegnőség".

2018. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretem: a humorukat (ha nem áskálódós); az intuitívitásukat; a határozottságukat; a gyengédségüket; a lábukat:)

Nem szeretem: ha rigolyás; ha "szőke nőként" viselkedik; ha flegma; ha túlzottan anyáskodó a stílusa; ha pénzmániás.

2018. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!