Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mit nem értenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit nem értenek a nőkben? A nők mit nem értenek a férfiakban?

Figyelt kérdés

Mivel én nő vagyok leírok 3 dolgot amit nem értek sok pasiban. (Tisztelet a kivételnek)


1. zokni szex közben

2. Addig készítitek ki a barátnőtöket amíg nem szakít, pedig a lány már többször elmondta a problémáját

3. Miért foglalkoztok akár hónapokig egy lánnyal ha csak szexelni akartok vele


Nos lenne még több is amit írhatnék de várom a Ti válaszaitokat. Arra kérlek titeket, hogy ne legyen vita egymással nem provokatívnak szánt kérdés csak szimplán érdekelnek a válaszok.

Hozzáteszem a fennt említett 3 pont nem minden ferfira jellemző ezzel tisztába vagyok.

22/l


2017. júl. 6. 23:54
1 2 3
 1/30 A legrosszabb ***** válasza:
67%

1. Zokni helyett némileg jobb a koton, ebben egészen biztos vagyok.


2. Sosem mondjátok el a problémáitokat, maximum rejtjelezve, utalgatva, célozgatva beszéltek, úgy kell visszafejteni a rébuszaitokat titkosító kulccsal.


3. Mert szexelni akarunk vele.

2017. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

1. Pedig nincs is jobb egy szexi térdzoknit adni a lányra, haját pedig két copfba fogni és így szerelmeskedni szét az agyát.


2. Kamu.


3. Kamu vol. 2. Legalábbis FÉRFIAKNÁL az, hogy a pasik mit művelnek, nem érdekel.


29F

2017. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Félre értettétek. Nem azt kértem, hogy az enyémre reagáljatok hanem, hogy írjátok le azt a 3 dolgot amit nem értetek az ellenkező nemben. Lehet h rosszúl fogalmaztam^^
2017. júl. 7. 00:12
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

1. A nőkön szexi, gondolom rajtunk is :D

2. Általában élünk 1,2,3 megoldási javaslattal, viszont nektek ez nem jó, mi pedig kifogyunk az ötletekből.

3.Mert más lányokkal akár éveket is kell foglalkozni, hogy szexelhessünk velük.


Amiket én nem értek.

1. Szimpla "bocs" helyett békülőszexel lekenyerezés vagy egyéb esetekben szexel zsarolás

2.Miért nem nevettek a nincs szükségünk férfiakra duma közben

3.Mi a francot akartok igazából a férfiaktól


30/f

2017. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Felsoroltad mit nem értesz a férfiakban, ők meg voltak olyan jófejek, hogy magyarázatot adtak :D

30/f

2017. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Ja, bocs.

Legfőképpen azt nem értem, hogy mi a retkes lócélszerszámért kell játszani a flegmát és sértődöttet a "Mi a bajod? Semmi" problémakörében. Miért nem lehet őszintén, duzzogás nélkül megbeszélni a gondot?

Miért a felszínes témák kötik le a legtöbb nőt, mint a "Laci Sárija félreqrt a Kata Bélájával", facebook posztok és mémek, divatmagazinok, sorozatok és társaik.

És végül, de nem utolsó sorban azt nem értem, ha egy nő biztosan tudja, hogy át lesz bäszva egy férfi által, miért képes belemenni a játszmába és miért nem dönt tudatosabban, nem csak ezen a területen, hanem az élete más területein is? Aztán meg megy a sírás. :D

2017. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

1.Kell a zokni, különben felfázom

2.Ilyen nem volt még

3.??? Ez főleg nem rám jellemző


Én amit nem értek


1.Az a tipikus "hejcegnő" mentalitás egyeseknél, ami automatikus előjogokat iztosít önmagának

2.A "mert én nő vagyok" mint érv

3.Dürhő, fuxos cigányok utáni epekedés...

2017. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#5


*4. Miért magyarázatok ki mindenből magatokat? :)

2017. júl. 7. 00:21
 9/30 anonim ***** válasza:

A zoknit én sem értem. De van, akinek fázós a lába (igen, ilyen fortó pillanatokban is), aztán úgy lehet vele, hogy úgyse nagyon kerül előtérbe a lába szex közben. De erre én is kíváncsi vagyok. Persze nem minden férfi felejti magán ilyenkor a zokniját.

A másik kettőről van teóriám, de hosszú lenne kifejteni, meg nincs kedvem itt senkivel vitatkozni.

2017. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Mit akarsz ? Én pl semmit nem magyaráztam ki :D

30/f

2017. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!