Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék valakivel "véletlenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék valakivel "véletlenül" találkozni, segíteni a véletlennek. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfiről van szó, aki nyíltal elmondta hogy érdeklem és vonzódik hozzám, kölcsönös volt a dolog de én elzárkóztam. Nem tehettem akkor mást.


Az az út sajnos nem járható, hogy őszinte vagyok és közlöm vele hogy látni akarom. Azt gondolom, ha valahol találkoznánk, beszélne velem. Találkoznunk kell, alig várom az alkalmat.


A kérdés az, hogy hogy hozhatnék össze egy "véletlen" találkozást? Hogy tudathatnám vele előre, hogy egy adott időben egy adott helyen leszek? Egy városból származunk, mindketten járunk haza szülőkhöz. Kérlek, találjatok ki valamit, mert megőrülök! Teljesen oda vagyok érte és felrobbanok a vágytól hogy lássuk egymást.


Van valakinek valami ötlete?



2018. máj. 23. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod meg neki így nyíltan, egyenesen? Tudod, közhely, de ne hagyd a lehetőségeket elillanni. Ő viszonozza az érdeklődésed, akkor mitől félsz?
2018. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod esetleg, hogy hol dolgozik?
2018. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Ez a lehetőség most sajnos nem játszik...nem szeretném részletezni, de nem tehetem ezt most.


Kedves Második! De, azt tudom hol dolgozik. Van ötleted talán?

2018. máj. 23. 21:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerűbb lenne elmondani neki miért ne lehetne?

Esetleg linkeld be neki ezt a kérdést egyből venni fogja a lapot.

2018. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, esetleg nem tudsz arra sétálni, amikor végez a munkahelyén? :)
2018. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sétálj arra ahol dolgozik. Tudod hol lakik? Sétálj arra, mikor megy dolgozni...
2018. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, de egy távoli városban dolgozik...Én még messzebb dolgozom, a szülővárosunkban lenne legvalószínűbb a találkozó.
2018. máj. 23. 22:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ő tudná, hogy te mikor, hol leszel, akkor odamenne? Vagy is ő is akar veled találkozni, csak ő se mondhatja ki? Mert akkor akár te is megírhatnád neki, hogy mikor és hol leszel.


Vagy csak te akarod ezt a találkozást? Mert akkor kénytelen vagy várni rá valahol, vagy ilyesmi. Pl. ha vonttal jár haza, akkor a vasútállomás környékén...

2018. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már a kapcsolatot is kamuval nyitnád meg? :D Szép. Az eszedbe se jutott, hogy esetleges megkeresd, és egyenesen a szemébe mondd, hogy többet szeretnél tőle? Ez a variáció fel sem merült benned?
2018. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: tapasztalatból tudom, hogy az élet nem mindig ilyen egyszerű, főleg ha az ember nőből van... (én ugyan férfiból vagyok, de ismerek egy-két nőt...)
2018. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!