Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban élő fiatalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő fiatalok, szerintetek bűnös dolog barátokkal találkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a szituáció, hogy most, 25 évesen lett egy haverom. Eddig sosem volt egy sem. Viszont házas vagyok, gyerekünk van.

Iszonyat bűntudatom van ,hogy havi max 8 órát nem velük töltök, és úgy érzem ,hogy ezzel feleségembe rúgok, plusz úgy veszem le Ő sem repes a dologtól, hogy nem vagyok otthon.

Szerintetek van jogom rá, hogy havi 2-szer 4-5 órát elmenjek haverral valamerre? Van jogom mondjuk a családi kasszából havi 2-3 ezret "elszórni" ilyenre?

Mi a véleményetek?

Volt valaki hasonló cipőben?

25/f



2018. márc. 8. 15:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jogod? Még jót is tesz, ha kicsit kikapcsolsz.
2018. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek mindent szeretnek túlspilázni!

Mint minden esetben úgy itt is a mértéktartás és a másik tisztelete a lényeg!

2018. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kicsit akkor tisztábban látás végett:


Konkrétan vita van ha találkozok vele, mert úgy érzi elhanyagolom őket.

2018. márc. 8. 15:42
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

#2. voltam.

A lényeg az, hogy ne maradj ki éjszaka, mert nem illik, ha normális időintervallumba teszed, semmi baj nincs vele.

2018. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

most el vagyo kengedve este 7-ig! Szájhúzva...

De néha nem merem megemlíten ihogy mennék, emrt belefáradtam már a vitákba..

2018. márc. 8. 15:44
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van, havi 2 alkalom tök normális, de akár a feleséget is be lehet vonni, lehet neki rossz érzés, hogy nincsen saját társasága és ilyenkor ki van hagyva a "buliból". Nálunk a társaságban van egy fiatal pár kisgyerekkel, ők például náluk otthon szoktak kisebb "házibulit" tartani, de havi 1-2 alkalommal rá lehet bízni a szülőkre is, vagy bármi.

De egyedül is elmehetsz, persze, csak azért írtam, mert lehet emiatt zavarja.

2018. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De Ő meg nem akar jönni, mert "nem ismeri", "nem szimpatikus neki" stb.
2018. márc. 8. 15:47
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Neked, es a felesegednek is kell egy kis barati kikapcsolodas.

Havi 2-3 0ezret? Az semmi.

A feleseged is beszeld ra, hogy neha baratnozzon. Nem egeszseges ennyire bezarva elni.

2018. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Van olyan nő, aki ezért szemrehányást tesz neked. Ez is jele lehet egy bántalmazó kapcsolatnak.
2018. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ez a baj... Ő ugyebár messziről költözött hozzám, itt alapítottunk családot. Hozzátenném ,hogy barátnője otthagyta, tehát nem votl neki sem egy ideje, de msot pedig nem szeretne szerezni sem, mert videó-blog-okba temetkezik.
2018. márc. 8. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!