Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miert mondta ezt? (22N...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miert mondta ezt? (22N es 27F)

Figyelt kérdés
5 honapja vagyunk egyutt a parommal most az elso hogy eskuvore megyunk egyutt-neki az elso lany is akit visz.Ket ruhat hoztam el ra-egy bordot fekete csipkekkel es egy kremszinut-mindketto hatul ilyen bevagott derekig.Es azt mondta ra hogy:nem jok,a voros tul hosszu stb....es hogy naluk a lanyok fekete szoknyaban es feher ingben mennek eskuvore s vegyek fel en is azt.Nagyon meglepodtem,kerdeztem a hugat aki azt mondta hogy dehogyis,nagyon jo ez a ruha s mindenki igy oltozik....s kicsit rosszul is esett mert azert en mint a baratnoje epp hogy a legszebb akarok lenni mellette erre meg ezt mondta :( Miert?

2018. máj. 24. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert phasz. Esküvőre sem feketében, sem fehérben nem illik menni (pirosban sem). De ha azt akarja, hogy azt higyjék, te egy pincérnő vagy a lagzin, öltöztessen csak nyugodtan fekete-fehérbe. :)
2018. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy fontos szabály:

Férfiakat SOHA nem kérdezünk divatról, ruhákról mert inkompetens a többség a témában. A maradék pedig homokos.


Nos most hogy ezt fontos szabályt megtanultad további szép életet kívánok!

2018. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Diszkreten arra probalt ravilagitani, hogy nem a piroslampas negyedbe visz, hanem a rokonai koze, es ehhez merten szeretnel, ha izlesesen oltoznel fel, nem pedig derekig bevagott ruhakba (biztos szepek, ne erts felre), es pasi aggyal eddig az egyszeru fekete-feher kombinacioig jutott mint lehetseges variacio.
2018. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, esküvőn csak a menyasszonynak szokás/illik fehéret viselni, nehogy a többiek ellopják a show-t. Amúgy végülis nem lenne teljesen fehér. Amúgy én nem tudom. Meg pl ezt a derékig bevágott-at nem tudom értelmezni ; de mindegy; legyél csinos.
2018. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ért hozzá. Komolyan. Nem érti, hogy mit érzel, hogy ez neked miért fontos. Fehér ing? Azt a pasiknak illik viselnie. Ez nem egy sulie ünnep...

Menj csak a gyönyörű ruhákban,ami nálad van.

2018. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!