Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak jó a teste, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak jó a teste, de csúnya az arca, attól még járnátok vele?

Figyelt kérdés

2018. máj. 24. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Utcan nem nagyon mutatkoznek vele. Lakasban annal inkabb.
2018. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Nekem az arc sokkal fontosabb.
2018. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, a pasi hogy néz ki. Ismertem egy cicabab jellegű csajt, nagyon ilyen volt a stílusa, fenékig érő fekete vasalt haj, alacsony volt, de kellemes alakú. De a feje az tényleg tragédia volt, az arca. Ráadásul tovább rontotta előnytelen szemfestékkel, és erősen elcsúfított szemöldökkel. Nagyon-nagyon csúnya volt az arca. És tuti, hogy van barátja, az ilyen plázacicáknak mindig van, gondolom.
2018. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, mutass képet.

Azért ha nem úgy viselkedik, mintha királynőként kellene bánni csak azért, mert kegyeskedik létezni, akkor jobbak az esélyei.

2018. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
az hogy mi csúnya az nagyon relatív. most aki nem ez az egyformára sminkelt tucatcsajkategória, az máris csúnya lenne? szerintem pl nem. nyilván fontos, hogy az arc megfogjon, de ha jó a teste, és valami nagy rendellenesség nincs az arcán, szerintem nem lehet arcra sem olyan rossz :)
2018. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Én járnék vele. És amit te csúnyának gondolsz, a pasik egy részének még símán lehet átlagos vagy szép.
2018. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy... Ha szerethető , akkor biztos.
2018. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerencsére már feltalálták a Tescos szatyrot. xDD
2018. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire ronda. ha nagyon, akkor nekem nem kéne. az arc a legfontosabb.
2018. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

És még itt a "férfiak" papolnak arról, hogy milyen felszínes nők vannak (180+cm és társai)...

Nem írja senki, hogy az a fontos, hogy a nő lelke legyen szép...

Tehát akkor nektek csak a külső a fontos.. :S

2018. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!