Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek tekintetében mit adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tekintetében mit adjak a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Arról van szó, hogy 1 hónap és itt a barátom szülinapja, de nem tudom mivel lepjem meg, mert tök nagy csalódást okozott a tavalyi szülinapomon. 2,5 éve vagyunk együtt, ahhoz képest nem olyan régóta hogy a "leszarom" stílust szerintem ilyen alkalmakkor megadjuk egymásnak. Amikor összejöttünk még friss volt a kapcsolatunk és elvitt kirándulni meg ebédelni, de amit tavaly kaptam tőle oylan csalódás volt, amit tőle pont nem vártam, hiszen elég kreativ embernek ismertem emg és mindig oylan jó ötletei voltak. Már tavaly is a szülinapom előtt hangoztatta h neki mennyi ötlete van, és kicsit feszkós lettem belül basszus h vmi jóval lepjem meg hogy "tudjam überelni". tudom nem a pénz számit, inkább a gesztus ha értitek. Szóval nem az érték számit. Próbáltam kitenni magamért, sütöttem neki egy isteni finom tortát, megmaszíroztam, elvittem a kedvenc burgeresébe, és megvettem azt a pulcsit amit kinézett már régóta ( hozzá teszem nem volt olcsó, de nem foglalkoztam ezzel, örömet akartam szerezni). (+ diákként dolgozom, szóval a nyáron összespróolt pénzemből vettem meg mindent, torta alapanyag stb.) A barátom rendszeresen dolgozik, ezerszer jobban keres mint én. Amikor eljött az én szülinapom, nem is volt otthon nyaralt a haverokkal, majd fáradtan lómásan hazaesett és már beharangozta h na ha hazajön szülinapozunk ami annyiból állt, hogy egy ilyen tusfürdő csomagot a kezembe nyomott (ilyen dmes, 1500 ftos vmi). Annyira megdöbbentem és rosszul esett nem tudtam mit mondani..

Se egy szál virág, vagy valami kreativitás, aminek igazán örülnék..se egy meglepi vacsi amit pl ő készít v romantikus fürdő pezsgővel semmi.

És egyik veszekedés alkalmával ez sajnos kibukott belőlem mert annyira csalódott voltam és mondtah igazam van és tényleg nem figyelt oda akkor erre jobban és többet is érdemelhettem volna. Most nem tudom ezek után h mennyire tegyem ki magam mert valljuk be mindenki olyanh azért azt szeretei vissza is kapni, amit ad is. Ő simán visszaadhatta volna nem pénz vagy hasonló volt az akadály, egyszerűen a lustaság, és msot egyszerűen tökre nem vagyok motivált abban hogy kitegyem magam a szülinapjáért..és hangsúlyozom nem a pénz miatt mert kevesebb értéket adott vissza pénzben, mert pl ha annyit teszh csinál egy romantikus füördőt és ad egy szál rózsát ezerszer boldogabb lettem volna. mert a gesztust nézem mögötte, de itt most az lebeg a szemem előtt h mennyire leszarta a szülinapom. És én olyan vagyok aki imád másoknak ajándékot készíteni és venni és örömet okozni, és önzetlen vagyok de ezek után hogy mondjam elment a kedvem. ti mit csinálnátok? Mer tha most "leszarom típusú" ajándékot adok h veszek neki én is tusfürdő csomagot lehet megint nem jó ötlet, emrt pl tanult abból h mondtamh ez rosszul esett és "nagyobbal " készül. ti mit tennétek a helyemben? jogosan ilyen a hozzáállásom?

21L barátom 24F


2017. ápr. 23. 11:39
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és hozzáteszem a kinézett imádott pulcsit egyszer vette fel, mondván h rájött h mégse az ő stílusa és h ő am se szeret olyan ajándékot kapni amiről megmondjah ő azt akarja mert számit rá h azt kapja.
2017. ápr. 23. 11:40
 2/8 anonim ***** válasza:

En se tulajdonitok nagy jelentoseget ezeknek az unnepeknek, en is letudom egy ilyen tusfurdo csomag szeruseggel. Az hogy te ezeken az unnepeken sokat porogsz, meg keszulsz, az igazabol a te dolgod, nem kell ezt raeroltetni a baratodra.

Ha rendesen keszulni akarsz akkor keszulj, ha nem akkor nem es ne awttol fuggjon a keszulesed hogy mit csinal a masik.

2017. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább lepem meg ilyenekkel a minden napokban pár hetente. A szülinapomon meg dühöngök és ordibálok. Na jó nem, de nem szeretem ünnepelni, ajándékot kapni sem. Egyet értek az előző válaszolóval. Ezt te szereted csinálni, hát akkor csináld, lepd meg kedved szerint. De tőle ne várd el. Hisz ezt rá lehetne húzni bármi másra is, hogy nem várhatunk el sok dolgot egy kapcsolatban, hisz mégiscsak egy másik személy. Igaz, hogy ő erősen kezdte a dolgot és benned maradt, hogy ez így folytatódni is fog minden évben. Hát úgy látszik nem. Van ez í]y
2017. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mekkora bunkó. :( Kérdező, most te se tegyél ki magadért. Vegyél neki egy hasonló szintű dm-es valamit, amit úgyis elhasznál, és legyen elég ennyi. Én is hozzád hasonlóan szeretem megadni a módját egy szülinapnak, pláne ha a barátoméról van szó. De ezek után én is a leszarom stílust választanám.

20N

2017. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vennék neki egy hasonló minőségű tusfürdőcsomagot és kész. Minek szarakodni vele, ha őt sem érdekli a tiéd.
2017. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel én ugyanezt mondanám a barátnőmre, hogy így készülget össze vissza. Mekkora bunkó suttyó lenne már. Mi az hogy készül, én meg nem akarom! Komolyan mondom férfi nő két külön faj
2017. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy valakit alapból nem érdekel az ilyesmi, de a kérdező barátját eleinte érdekelte. Tehát régebben lelkes volt, még mondta is, hogy mennyi ötlete van. Szóval nem az a kérdező baja, hogy nem érdekli a születésnap, hanem az, hogy megváltozott.


Szerintem ne legyél direkt bunkó te is, jobb lenne normálisan (nem veszekedés közben) megbeszélni, hogy neked az akkor rosszul esett, esetleg kérdezd meg, hogy ő mit vár el, vagy hogyan akarja a saját születésnapját megtartani. Azt is elmondhatod, hogy úgy érzed, hogy megváltozott és ez rosszul esik neked, talán van rá oka amiért most ilyen.

2017. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nekem is nagyon rosszul esett volna az, ha látványosan nem törődik a szülinapommal, főleg ha egyébként érdeklik az ilyesmik.

Ennek ellenére nem hiszem, hogy tőled nagyon érett vagy szeretetteljes dolog lenne az, ha "csakazértse" meg "bűntetésből" nem tennél te sem ki magadért. Személy szerint én azért valami ötletes, jó ajándékot adnék, még ha nem is akkora felhajtást, mint legutóbb. És megbeszélném vele még valamikor, hogy nekem az ünnepek fontosak, és tudom, hogy ő nagyon kreatív, és nagyon jól esne, ha máskor ő is kitenne magáért.

19L

2017. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!