Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok én "beleszerel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok én "beleszerelmesedni" senkibe?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Olyan sokan voltak már belém szerelmesek én meg valahogy sose tudtam viszonozni. Az már előfordult, hogy azt hittem, de az is kb. 2 napig tartott. Sok fiút ismerek az nem lehet, hogy senki nem vesz le a lábamról, úgy igazából. Velem van a baj? Sose leszek szerelmes? Kapcsolatom volt már, de így nem az igazi. Nem éreztem a kötődést, pedig szerettem vele lenni, de ha nem voltam akkor se hiányzott. Normális ez az én koromban? Itt már az összes tizenéves halálosan szerelmes. Jégcsap vagyok?! :(
2010. jún. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Jégcsap vagy. Sajnos el fogsz olvadni ebben a nagy melegben... :'(
2010. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is dettó ilyen vagyok.:SDe majd csak találkozok valakivel, akit tudok szeretni.

L18

2010. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél 1 tehenet és lessz friss tejed mindíg
2010. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jégcsap vagy hanem egy falusi parasztlány.
2010. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok az intelligenciádhoz, hogy ezt sikerült 6 sorból levonnod. Egyébként 19 éve élek a belváros szívében. Ezzel a hozzászólásoddal nem engem hanem magadat minősíted. Mellesleg tudnék én neked rengeteg vidéki embert mutatni aki százszor értékesebb, mint te. A további hozzászólásaidat mellőzd, mert azzal még lejjebb csúsznál, amit pedig igazán nem akarhatsz. (Ó és ha nem tudnád egy átlag magyar szókincse 2-3 ezer szó, Arany Jánosé pedig 10.000 volt, bizonyára ő is vidéki paraszt.)
2010. jún. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!