Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok senkibe se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok senkibe se beleszeretni?

Figyelt kérdés

Lassan már 22 vagyok (F).

Egyszer voltam szerelmes mindössze, még 20 évesen, ő is otthagyott másfél hónap után, mivel nem viszonozta.

Se azelőtt, se azóta nincs senki, és ez már így megy több, mint 2 évtizede. Normális ez? Mégis mit tehetnék?


Tudom, most olyan válaszokat fogok kapni, hogy majd nekem is eljön a nagy Ő, stb. De mi van, ha nem? Van aki úgy hal meg, hogy sose volt szerelmes/őt nem szerették, nem volt egy normális kapcsolata sem?


2011. máj. 31. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
jó csávóka vagy?
2011. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:

ez érdekes kérdés, én nem hiszek a nagy őben:D sőt, a szerelemben sem feltétlen... hát majd meglátod. ne járj csukott szemmel...

egyéként én sem voltam még szerelmes szerinttem, legalábbis nem hiszem. nem baj, olyand olog nem hiányzik amit meg se tapasztaltál=)

2011. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha arra gondoltál, nem külső probléma-e, hát nem az. Mások szerint jól nézek ki, magam meg nem tudom eldönteni.
2011. máj. 31. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is 22 éves vagyok, és még sosem voltam és őszintén nem

is bánom szerintem, nem jó az érzés amikor valaki fontosabb

lesz nekünk mint saját magunk.

De hát ki hogy látja, én így látom.:D

2011. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Lennék a helyedben, mert szar érzés szerelmesnek lenni (pláne a viszonzatlan) de ha jó akkor is szar vége lesz, szóval..17L
2011. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a szerelem pocsék érzés

mert rettentően sebezhetővé válsz

hagyd a csudába

2011. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19:52: látom, nem érted. Szar egyedül. Ettől még nem szeretek bele senkibe, de akkor is rossz így. Szeretnék végre élni, nem csak így tengődni.
2011. máj. 31. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam vagy harminc, mire először szerelmes lettem, szóval attól, hogy eddig még nem voltál, nem biztos, hogy ezután sem leszel. Talán idő kell, hogy kialakuljanak nálad az érzelmek. Ha találsz valakit, akit megkedvelsz, adj egy kis időt, hátha kialakul benned valami mélyebb érzés iránta.
2011. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

és honnan tudod h az a lány akit neked szeretned kell az ott él a városba ahol te?

ki tudja, lehet h még életedben nem találkoztál vele

mért erőltetnéd?

2011. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!