Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak csak olyan nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak olyan nőkkel flörtölnek akihez vonzódnak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Kivéve ha valamilyen érdekkel teszik azt.
2018. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így igaz.
2018. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Minek flörtölne olyannal, akihez nem vonzódik, he?
2018. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en volt hogy beszelgettem, szorakoztattuk egymast olyan csajokkal akikhez abszolut nem vonzodtam, de angolul kommunikáltunk és mivel ők voltak az egyetlenek akikkel úgy érzem jó hangulatban tudjuk tartani egymást, ezért belementem, de nem tudtam volna elképzelni megcsókolni egyiküket sem
2018. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogjuk rá.

Bár olykor-olykor egy két szaftosabb, humorosabb, csipkelődős megjegyzéshez még nem kell vonzalom.

2018. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondhatni. Én totál introvertált vagyok, de nagyon vonzanak az extrovertált, agilis nők, de tudom, hogy esélyem sincs náluk.
2018. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem.

Van az a szintje, ami inkább kedvesség, figyelmesség, ezt minden nő megérdemli. Nem esik az embernek nehezére és jó látni ahogy szinte kivirágoznak olyankor.

2018. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért bízok benne, hogy a kiszemeltem azért flörtöl velem, mert vonzódik hozzám :)
2018. máj. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!