Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ténylegesen vonzódna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ténylegesen vonzódnak a csúnyább nőkhöz is, vagy csak nincs jobb alapon kezdenek velük?

Figyelt kérdés
Esetleg könnyebb őket felszedni, kevesebb erőfeszítést igényel az elcsábításuk? Nekem is elég sokan udvaroltak/udvarolnak, helyesebb pasik is, pedig kifejezetten csúnya lány vagyok. Kevésbé csinos barátnőim körül szintén mindig legyeskednek páran.
2017. dec. 10. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyfelől az embernek vannak belső értékei is amik lehetnek vonzóak, másfelől nem mindenkinek csúnya az, akit te annak tartasz.
2017. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ami neked csúnya az adott férfinak szép!

Mi ebben a magas?

Van akinek tetszik ha szemüveges vékony ritkahaju ha vannak szerethető hibái ha kismellű stb mégis lehet extrém erotikus kisugárzása mégis jó a teste jó a lelke minden eredeti rajta nem sznob az öltözködése hanem egyedi vagy hétköznapi.. izgalmas relytélyes személyiség és romantikus.


Mit várhatnánk el egy rommá sminkelt kirakatibábutól?


Engem speciel a hányinger kerülget a sznob műnüktől, de már lassan a "szépségkirálynüktől is"


Ezeknek a műnőknek az elvárásaikról ne is beszéljünk, belülről nagy százalékban rohadtak és lelkiszegények, már már kifinomult prostituáltak.

2017. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez a típus a legjobb feleség-alapanyag: megbízható, hűséges, házias - legalábbis ezeket a tulajdonságokat társítjuk hozzájuk gondolatban. Általában nem is szoktak rácáfolni.
2017. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Szegény nők, de nehéz nekik.
2017. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utóbbi
2017. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a férfiakra való várakozást és kezdj magad azokkal, akikhez te vonzódsz. Akkor nem kell majd hülye kérdéseket feltenned.
2017. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Likad neked is van.
2017. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SousVide ***** válasza:

A csúnya nőkhöz nem vonzódom.


Az viszont egy másik kérdés, hogy kinek mi a csúnya.


Például nekem nagyon tetszenek azok a nők, akiket a többség szürke egérnek bélyegez. Volt már pár olyan barátnőm, akire az ismerősök azt mondták, hogy csúnya. Nekem tetszett.

2017. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vonzódunk a csúnyább nőkhöz is, ha normálisak, de amúgy még egy ocsmány és egyben idióta nőnél is rendszeresen próbálkoznak, csak kevesebben.
2017. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak racionálisak és nem azt a 2-3 alfa vagy bomba nőt kergetjük mindannyian ahogy ti nők teszitek. Ennek az az eredménye, hogy sokkal kevesebb a boldog ember.
2017. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!