Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon tetszik egy srác innen gyk-ről, beszélgettem is vele, de szerintem totál nem vagyok az esete.

Figyelt kérdés
Megkérdeztem milyen lányok jönnek be neki, de teljesen az ellentéteim. Ezek után képet sem mertem neki küldeni és válaszolni sem merek neki. Nem beszéltünk sokat, talán 2-3 x de nagyon tetszik, viszont én neki biztos nem jönnék be :((

2018. máj. 26. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
flörtölj vele - s meglátod :)
2018. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy külsőre ő sem a te eseted. :D
2018. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérdeztem milyen lányok jönnek be neki, de teljesen az ellentéteim. "


Ilyen már volt velem is és mégis valahogy meg tudott fogni az a lány, bár nem lett belőle kapcsolat. Szóval ne add fel.

2018. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Duci vagy?
2018. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Seems legit ez a kérdés is.
2018. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 nem
2018. máj. 26. 22:24
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Ez annyira tipikus :D

Igazából lövésed nincs, hogy hogyan reagálna, de Te már el is döntötted helyette. Aztán meg teszed fel a következő kérdést, hogy hogyan lehetnél boldog, meg hogy miért vagy egyedül :D

2018. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nála, hátha rákattan. Kicsit változtass a stílusodon, lehet, hogy ez a baj.
2018. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most komolyan..mit veszthetsz?

Semmit.

Úgyhogy írj vissza neki, és küldj képet, mielőtt még azért pattintana, mert ignorálod.

2018. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Ne aggódj emiatt. Itt a gyk-s pasik egy "N" betüre is rámozdulnak. Ha meg van hozzá egy 20-40 közötti szám is akkor már meg is dugnák kinézettől ápoltságtól testsúlytól függetlenül.

Ugyhogy ha beleférsz a N/20-40 kategóriaába biztos a siker.

2018. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!