Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon tetszik egy srác innen gyk-ről, beszélgettem is vele, de szerintem totál nem vagyok az esete.

Figyelt kérdés
Megkérdeztem milyen lányok jönnek be neki, de teljesen az ellentéteim. Ezek után képet sem mertem neki küldeni és válaszolni sem merek neki. Nem beszéltünk sokat, talán 2-3 x de nagyon tetszik, viszont én neki biztos nem jönnék be :((

2018. máj. 26. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A férfiaknál nem olyan kizárólagos az ízlés, a szőke a kedvence, de attól még a barna is teljesen megfelel. A nagy mell izgatja, de a kicsi sem gond, stb, stb.

Adj egy esélyt a dolognak.

2018. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Ha megpróbálod, legalább adtál egy esélyt magatoknak, hogy alakuljon valami.
2018. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nice try! 😂
2018. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

jaj nyugi, nem számít, hogy nem vagy a tipikus esete, attól még simán működhet a dolog, a normál emberek nem egy sablonba szeretnek vele :) ha érzelmek nélküli szexet keresel, ott számít inkább az "eset téma".


nekem pl abszolút a vörös hajú férfiak az eseteim, és a sötét hajúak/szeműek nem a zsánereim, de eddig minden komoly kapcsolatom sötétbarna hajú/szemű férfiakkal volt :D szerettem őket és nem hiányzott a kapcsolatból, hogy ők nem pont a zsánereim.

2018. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!