Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miért nem szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért nem szeretik a csendes, jó fiúkat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Mert az nem férfi, csak az aki körül legyeskednek az emberek, feltünési viszketegségben szenved, szarik a szabályokra éd “bad ass” életmódot él.
2018. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Az aszociális weirdo-kat? Vagy hogyan kéne értelmezni azt, hogy csendes fiú? Miért nem beszélget? Vagy milyen helyzetekben nem? Sohasem?
2018. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát aki nyugodt nem nagyszájú
2018. máj. 27. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Nyugodt, de határozott? Csendes, de magabiztos? Csak mert a kettő nem zárja ki egymást.


(Igen, én is határozott és magabiztos vagyok.)

2018. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Én spec. szeretem az ilyeneket, de nyilván nem mindegy, hogy ehhez milyen egyéb tulajdonságok társulnak.
2018. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt is fogalom zavar van.
2018. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít annak. Az ilyen tipikus kockákat senki se bírja, akiknek nincs életük, és félnek a nagyvilágba kimenni.

De lehet valaki azért csendes, mert nincs feltűnési viszketegsége, egyszerűen kicsit introvertáltabb. Szerintem az nem hiba.

Amíg egy férfi férfi és egy nő nő tud lenni a kapcsoltban addig jó.

2018. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!