Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok a csendes fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a csendes fiúkat vagy inkább a nagyszájú fiúkat szeretik jobban?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Papíron (pl. itt is) azt mondják, hogy csendes vagy átmenet, de élőben a harsány, fuxos fazonokat, sajnos.
2018. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
A keveset beszélő, de olyankor nagy súlyú mondandóval rendelkező, tekintélyt parancsoló, marcona, szúrós tekintetű, mégis érzelmes férfiak szerinted melyik csoportba tartoznak? Kb. a legnépszerűbb férfitípus...
2018. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

hiába a lepontozók a másodiknak nagyon is igaza van...


inkább előnytelen mint előnyös külsővel, viszont a vázolt tulajdonságokat önmagamként (tettetés, erőlködésszag nélkül) adva feltűnt, hogy vmi érdekes rajtam az ellenkező nemnek

2018. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyunk sorozatgyártottak ugyanúgy, ahogy a férfiak sem, így a kérdésed értelmetlen.
2018. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az epres tortát.
2018. máj. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem jönnek be a nagyszájú fiúk, nagy részüket felszínesnek látom, a másik részüket beképzeltnek. Ezek a tulajdonságok nagyon taszítanak. Egyszer volt csak egy ilyen barátom, habár őt nem is nagy szájúnak mondanám, hanem ilyen társaság középpontja típusnak. Őt nagyon szerettem, de nem illettünk össze
2018. máj. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A nagyszájúakat szeretik, bármit is hazudnak.
2018. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
A szép fiúkat, meg az értelmeseket. Ez teljesen független attól, hogy csendes vagy nagyszájú-e.
2018. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az intelligens, helyes arcú, magas,közepes testalkatú, kék szemű férfiakat keresik a legjobban, a kommunikációs stílus másodlagos...
2018. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valaki az egyiket, valaki a másikat. Nincs egységes álláspont, egyéni ízlés van.
2018. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!