Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermeked megszületése után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermeked megszületése után hogy alakult a kapcsolatod férjeddel/feleségeddel?

Figyelt kérdés
Elsősorban a szexuális élet érdekel, és az intim, bensőséges kapcsolat, mint férfi és nő között.
2018. máj. 28. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradt, alig bírtuk a hat hetet kivárni. Annak ellenére, hogy szülés után, majd duplája volt, mint megismerkedésünkkor.
2018. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majdhogynem jobb is lett. Leszámítva,hogy nem lehet bárhol,bármikor. De lehet,hogy pont ettől lett izgalmasabb. :)
2018. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is maradt minden. 14 éve vagyunk együtt, 12 éves a fiunk. A mai napig tökéletes a szex, semmi sem hiányzik.

Szerencsénk van egymással, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és csak csodálkozom, hogy milyen sok párnak romlik meg a házasélete a szülés után.

34N

2018. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos, minden olyan, mint volt, csak sokkal jobb. 😀
2018. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden maradt a régiben. A hat hét inkább csak öt volt. Addig is minden este volt "intimitás": összebújás, cirógatás, egy kis maszírozás, és orál, ha volt kedvem. De nem erőltett semmit.

Az első pár alkalommal nagyon kellett vigyázni, úgy összeszűkültem odalent a gátmetszés után. De utána már lehetett szenvedélyesebben is.

Szerencsére meg tudtuk beszélni, ha pl. a szoptatás alatt a hormonok miatt nem nedvesedtem annyira. Egy kis síkosító mindent megold, és ő is megértette, hogy ez nem a vágy hiánya.

Vannak időszakok, mikor csak lopott öt percek alatt tudunk lebonyolítani egy menetet, de azért igyekszünk időt szánni a dologra.

Persze akkor sincs hiszti, ha egy este kimarad, mert vagy fáradtak vagyunk, vagy épp a fogzó, síró gyerek popsiját rázzuk felváltva. Tudjuk, hogy holnap be fogjuk pótolni. :)

Szerintem az a legfontosabb, hogy nem csak anyaként tekint rám, és nem úgy, hogy köteles vagyok vele szexelni. A mai napig udvarol és kedveskedik. Nálunk nem úgy kezdődik a szex, hogy ledobja a gatyáját, hanem elkezd csókolgatni és finoman ráhangol. Én inkább vagyok az a gatyatépős típus, ha akarok valamit.

A fiát rajongásig imádja, még a pukijáért is odavan. :) Nem féltékenykedik, mikor egy-egy este csak anya jó neki, és rá kevesebb figyelem jut. Tudjuk, hogy ez is ideiglenes állapot.

Persze vannak viták, mi sem mindig mindenben értünk egyet, ezeket meg kell beszélni.

2018. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen sokatoknak sikerült megőrizni a tüzet :-) Mindenképpen két ember kell hozzá.
2018. máj. 28. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk volt pár hónap, amikor a szex háttérbe szorult. Császárral szültem, de nekem valamiért fájt (nőgyógyász szerint az aktív szoptatás miatt a hormonjaim nem működtek annyira jól). De aztán szépen visszaállt minden. Nem okozott gondot, megbeszéltünk mindent a férjemmel, tudta, hogy ez hormonális, mondtam neki, hogy szeretem, nem vele van baj, kezdeményezzen, evés közben úgyis megjön az étvágyam :) átvészeltük, azóta a lányunk másfél éves, most várjuk a másodikat. Most sincs szex, mert az elején vagyok, és nonstop brutál hányingerem van sajnos. A férjem megérti, tudja már, hogy átmeneti csak.

A kapcsolatunk egy pillanatra se gyengült meg, nagyon stabilak vagyunk, maximális a szeretet és a bizalom.

2018. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt imádtunk szexelni, szülés után egy csapásra elment a libidóm. Egyrészt nagyon sokáig szoptattam, szóval biztos volt ennek hormonális oka. Másrészt annyi magzatvíz folyt el belőlem, hogy megundorodtam saját magamtól és valahányszor a szexre gondoltam, csak az a mérhetetlen mennyiségű folyadék jutott eszembe. A baba olyan kézzelfogható eredménye volt a szexnek, hogy megszűnt bennem a szex játékos, önmagáért való volta. Így nem is kívántam. Plusz a mérhetetlen fáradtság, mert nem volt segítségünk. Talán 1 év után újra kezdtük volna a nemi életünket, de anyós beleszólt a szoptatásba és összevesztünk, a férjem nem állt mellém, ezért közöltem vele, hogy csak azért nem válok el, mert van ez a gyerek. Addig minden nehézség ellenére csodálatosan boldogok voltunk a baba miatt. Minden gondolatunk Ő volt, éjszaka 2 légzésfigyelő mellett is állandóan felébredtünk megnézni, lélegzik-e. Egyformán voltunk dilis szülők. Mindenét imádtuk. Ez nagyon összekötött minket. Ő volt a legjobb apa a világon. De amikor nem állt ki mellettem, elvágott bennem valamit. Onnan kezdve nem feküdtünk le többé egymással. Aztán a gyerek alvásával is gondok voltak, 1,5 éves korától 3 éves koráig éjszaka óránként ébredt, már teljesen zombik voltunk. 3 éves korában helyrejött az alvása, de akkor jött egy újabb nagy összetűzés anyóssal, már nem a gyerek miatt, akkor se állt mellém a férjem. Ezzel végleg elérte, hogy csak egy nyámnyila anyuci pici fiának lássam. Márpedig kisfiúkra nem gerjedek. 4 évvel szülés után szerelmes lettem és persze nem a férjembe és megtudtam, hogy nem undorodtam meg örökre a szextől, csak már igazi férfi nem volt a közelemben, aki felébresztett volna.
2018. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem változott semmi
2018. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!