Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet az életben több "igaz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az életben több "igaz" szerelem is, vagy csak egyszer érezheted azt az érzést igazán tisztán?

Figyelt kérdés
Már voltam egyszer szerelmes és bár jó idő eltelt azóta nem vagyok képes mást szeretni. Lett volna lehetőségem kapcsolatokra, de nem tartottam korrektnek mondván úgy sem tudnám őt annyira szeretni és az elöző barátomat kerestem benne.
2010. jún. 15. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nekem eddig az összes ilyen "nagy igazi" volt!

21/L

2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, lehet többször is szerelmes az ember. Én most 26 éves vagyok, és már 3-szorvoltam igazán, szívből szerelmes. Most a 3., ő már a férjem 4 éve. Visszagondolva az előző két szerelem is őszinte volt, akkor, abban az életszakaszomban. Igaz, hogy nagyon nehéz, de lehet találni olyan személyt, akit szívből tudunk szeretni. Csak kitartás, és te is találsz hamarosan egy "tökéletes" társat.
2010. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Csak egy igaz szerelem van. Mindig az aktuális.



De van aki azt mondja kettő: az első és az utolsó.

2010. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen lehet!


Ezzel én is voltam így, azt hittem , hogy az első igazi pasim akivel komolyabb volt a dolog de vége lett, belé nagyon szerelmes voltam és azt hittem másba nem leszek az sosem.

De jött egy másik srác akit megismertem, először csak haverok voltunk megismertük egymást a legjobb barátom lett a lelkitársam, mellette próbáltam másik pasi után nézni mondván h ő csak haver, de eltelt egy kis idő és hírtelen rádöbbentem hogy szerelmes vagyok belé , sőt jobban mint az elsőbe!

2010. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

15:49-es! Egyszer már mondták nekem ezt, amit Te most az imént. Megkérdezhetem mi a keresztneved?


Már régóta szemezgetek bizonyos válaszokkal ami egy régi barátomra emlékeztetnek.

2010. jún. 15. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:

talán emberfüggő

de sztem én nem fogom újra átélni

egyszer voltam igazán szerelmes, évekkel ezelőtt, de a srácnak nem voltam elég jó, annak ellenére sem, hogy "fullosnak" tartanak.

azóta is őt szeretem, pedig már hónapok óta nem láttam, és nem beszélünk.

20/L

2011. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Létezik több igaz szerelem is, de ez nem megy egyik pillanatról a másikra, sokszor éveknek kell eltelniük, hogy az ember mégegyszer olyan nagyon szerelmes legyen.

Sőt, szerencsésebbeknek több "igazi" is adatik az életben. Ha majd idősebb leszel kicsit, akkor majd talán lesz olyan is, akiről tudni fogod, hogy ő akár lehetett volna az igazi, csak te mondjuk nem azt az életet szeretnéd élni, ami mellette lett volna.

Amikor az ember szerelmes akkor mindig azt hiszi, hogy csak azt az egy embert tudja szeretni, de ez nem igaz, mert az életben számtalan lehetőséget kapunk.

Viszont az igaz, hogy 2 embert nem lehet egyformán szeretni, minden szerelem kicsit más, szóval ugyanúgy szeretni senkit nem fogsz, de ugyanannyira valószínűleg igen...

2011. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen lehet az ember életében 4-6 nagy Ő van mert a nagy szerelem a rózsaszin ködfelhő egy biókémiai folyamat az agyban hogy mi váltja ezt ki nem tudni lehet hogy a sors akkarata de ettől még többször megesik.

Az hogy kivel éli le az ember az életét az már megszokás, empátia, kényszer... kérdése.

2011. szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden "szerelemnél" mást érzel, de a Nagy Ő csak egyvalaki lehet. Neked kell tudnod, hogy melyik szerelmed az.
2011. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!