Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ráírni valakir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ráírni valakire a múltból, hogy mi volt az köztünk anno, ha csak érteni szeretném mi játszódik le mások fejében?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmi továbbgörgetni, vagy ilyesmi, tényleg csak érdekel a másik meglátása, mert azóta nem beszéltünk róla, bár akkor se, semmilyen kapcsolat nincs már köztünk, csak szeretem érteni mások mit miért hogyan, főleg ha közöm van hozzá. Ez nagyon creepy így feltűnni fél év után hogy lehet-e pár személyes kérdésem és olyan kínos kérdéseket feltenni amikről élőben soha nem beszéltünk? :D
2018. máj. 28. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem fél év után kéne ezt letisztázni. Ha valójában nagyon érdekelt volna, hogy ki mit gondol, vélekedik erről, akkor azonnal kellett volna lépni.

Így már teljesen fölösleges és csak le fogod magad égetni.

2018. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

gáz.


vannak olyan dolgok, amiket nem kell túldumálni.


hagyd békén.

2018. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kérdés az kinek fontosak ?Neked?Nem tudsz tovább lépni?Én ezt megoldottam ,vannak válaszok ezeket magamban találtam meg.
2018. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem véletlen nincs már közünk egymáshoz, így nem erőltetném.
2018. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ezen kívül nincs más célod, akkor inkább hagyd békén. Nem kell mindenről mindent tudni.
2018. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

írtam, hogy nem szeretnék semmit továbbgörgetni...

túl vagyok rajta semmi ilyesmi nincs, csak kíváncsi vagyok mit gondolt akkor mit akart stb. mert semmiről nem beszéltünk, szeretném érteni az embereket, ennyi :)

2018. máj. 28. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben ezt annak vennék, hogy akarsz valamit. Sok idő távlatából tényleg hülyén is jön ki.
2018. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Én is olyan vagyok, mint te.

Én is mindig minden ember gondolatait akarom, és néha emiatt kicsit erőszakos vagyok. :D

Nagyon kíváncsi vagyok, és csak emiatt érdekel.


De sajnos én is tudom, hogy hülyeség. Ne irj rá, a legtöbb ember nem olyan, aki szeret az érzéseiről, gondolatairól beszélni. Főleg, ha mar nincs közötök egymáshoz.

2018. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Furán vagyok összekötve.


Ha nekem írnál, akkor egy semleges találkozó keretében minden kérdésedre válaszolnék. És engednélek utadra.

Ebből én is tanulok magamról, nem veszem tolakodásnak, vagy kezdeményezésnek. Te ismered az illetőt, ha csak picit is ilyen, akkor válaszol, ha nem akkor enged el a kérdést.

2018. máj. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Felesleges, mondjuk en 4 ev utan kerdeztem meg es semmi hasznos informaciot nem kaptam.
2018. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!