Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza tudok menni az engedélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haza tudok menni az engedélye nélkül?

Figyelt kérdés

a férjem és én Dubaiban élünk, ő egyiptomi származású, én magyar. van egy másfél éves fiam tőle. egyiptomban szükséges az engedélye ha el akarom hagyni az országot, de nem tudom hogy itt is, mivel ez is muszlim ország, vagy ez csak a hazájára érvényes? sürgősen le akarok lépni tőle, de nem nagyon tudok utánnajárni dolgoknak, mert az feltűnést keltene.

27/N


2018. máj. 28. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te eljöhetsz, gyereknek maradnia kell.
2018. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Kellett neked... Komolyan, mielőtt kimentél nem tájékozódtál a szokásokról???
2018. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talald ki, hogy valami kozeli rokon korhazba kerult es el akartok jonni hozza latogatoba. Azt csak megengedi.
2018. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már próbáltam ilyet, de azt mondta, hogy maximum Skype mindenre
2018. máj. 28. 21:24
 5/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
0%
Edd meg amit főztél :) hamarosan jönni fog a bántalmazás is, aztán rájössz, hogy Dubaiban nem azért kerestek annyi pénzt a magyar fiatal nők, mert szépen tudtak mosolyogni, hanem mert kb állatokként bántak velük és úgy dugták meg őket, ahogy csak lehet.
2018. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így jártál...
2018. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy TE mehetsz, persze, a gyerek viszont marad, és nem fogod tudni hazahozatni.
2018. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnàlom :( mèg ha meg is engedi, hogy elgyere, a gyereket tuti nem engedi :(
2018. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tehát egyedül nem tudsz utána járni, de gyakorira simán kiírhatod?

éééértem...

2018. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem őket kérdezd, ne minket:


[link]

2018. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!